N.O.V.A ‚Near Orbit Vanguard Alliance‘ 3: na Google Play

3

Pravděpodobně nejúspěšnější, pouze na mobilních zařízeních vydávaná série akčních her z první osoby, N.O.V.A se dnes dočkala příchodu třetího pokračování  na oficiální obchod Google Play.

Hra příběhově přímo navazuje na starší N.O.V.A 2. Začíná tedy po návratu z úspěšné sabotáže Volteritesových plánů zničením továrního komplexu a následným zabráněním přesunu starobylých artefaktů. Hlavním bojištěm by měla být Země, na kterou se lidstvo po dlouhých letech v exilu pokusí znovu vrátit, v rámci příběhu se však podíváme i jinam, například do zmrzlého města Volterite.

Kromě kampaně pro jednoho hráče nechybí ani tradičně silná hra pro více hráčů hratelná napříč iOS a Androidími plaftormami. Stejně jako v předchozích dílech je dostupná až pro 6 hráčů a nabízí jak klasické boje tělo na tělo, tak i různorodá vozidla.

Dostupná je zde za, vezmeme-li v úvahu rozsah a kvalitu hry, poměrně přijatelnou cenu $7, tedy přibližně 132 korun českých. Před zakoupením si však dejte pozor na velikost zbývajícího volného místa v zařízení, po instalaci si totiž hra dostáhne 2 GB textur, zvuků a videí.

A co podle tvůrců hry nabízí:

 • Epický příběh: Lidstvo se po mnoha letech v exilu znovu vrací na Zemi! Probojujte se skrze 10 různorodých úrovní zasazených do všemožných prostředí od válkou sužované Země po zmrazené město Volterite.
 • Mnoho různých zbraní a schopností: Běhejte, střílejte, jezděte vozidly a pilotujte mechy.
 • Připojte se do multiplayeru až pro 6 hráčů v 6 horních módech na šesti různých mapách.
 • Užijte si novou grafiku včetně stínování v reálném čase a ragdoll fyziky.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

 

 • MichalKalenda

  dobry den . mam htc desire hd … koukal jsem jsem se na recenze .. a na galasy s2 ta grafika je  mnohem lepsi nes na tom mem htc ..je to mozne ze to je diky tomu procesoru ?

 • czechiaa

  MichalKalenda: S2 je mnohem výkonější, než desire hd, takže logicky bude dosahovat lepších grafických výsledků 🙂

 • Wepopo

  super hra jenom nevim jestly to rozjedu na xperii play 🙁