Minesweeper Classic- hledejte miny jako za starých časů

0

Legendární hru hledání min zná snad každý. Nyní si jí můžete zahrát i na Vašem androidím telefonu a to v hezké, staré, původní grafice.

Hra opravdu naprosto odpovídá své původní předloze z operačního systému Windows. Ať už jde o grafiku nebo o možnosti nastavení obtížnosti, vše je do puntíku okopírované. Tedy až na ovládání, které je samozřejmě optimalizované pro ovládání na dotykových telefonech. Jednoduchým klikem políčko odkrýváte, dlouhým podržením umisťujete praporek označující minu, přitáhnutím prstů k sobě přibližujete herní pole a pomocí táhnutí po displeji se posouváte. Vše funguje dobře a bez jakýchkoliv problémů.

MineSweeper - nastavení obtížnosti MIneSweeper - herní pole

Hra obsahuje i jednoduché online žebříčky ukazující za jak dlouho a kdo danou obtížnost zvládl dokončit.

Pro ty z Vás kteří nevědí jak hledání min hrát (via Wikipedia.org)

Cílem hry je označit všechna políčka, kde jsou miny, nebo, řečeno ještě přesněji, odkrýt všechna políčka, kde miny nejsou (po odkrytí všech se políčka s minami označí sama). Klepnutím na políčko se hráč dozví, zda políčko obsahuje minu. Když neobsahuje, objeví se číslo. Číslo ukazuje, kolik min se nachází kolem políčka. To pomáhá hráči zjistit, kde se miny nachází. Hra končí vítězstvím, když je odkryto každé políčko neobsahující minu, nebo prohrou v případě odkrytí tlačítka s minou.

Podporované verze Androida: 1,5+
Velikost: 266kB
App2SD: Ano

Minesweeper QR kód
Zdarma

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here