Legendární hra Max Payne byla vydána pro Android

1

Legendární hra Max Payne se konečně dočkala vydání verze pro Android. Po několika měsících čekání se v Google Play Store objevil mobilní port této hry, která poprvé vyšla na PC v roce 2001 a získala nespočet prestižních ocenění. Zatímco původní verzi hry vytvořili vývojáři z Remedy Entertainment, o port pro Android se postarala společnost Rockstar Games, která má mimo jiné na svědomí nejnovější díl Max Payne 3 pro PC a herní konzole. Max Payne pro Android vyšel právě k příležitosti oslavy vydání třetího dílu hry, které proběhlo v květnu letošního roku.

V prvním díle hry se dostanete na samotný začátek příběhu newyorského policisty Maxe Payna, kterému narkomani zabijí ženu i dceru. Max se ve službách tajné policie vydává do podsvětí, aby odhalil drogový gang a pomstil se. Souhra náhod nakonec způsobí, že se dostane do konfliktu nejen se zločinci, ale také samotnou policií.

 

Max Payne nabízí kromě propracovaného příběhu také výborné grafické zpracování s ostrými texturami a HD rozlišením. Nejlepší herní zážitek nabídne na zařízeních se čtyřjádrovým procesorem Tegra 3, a to zejména díky dodatečnému anizotropnímu filtrování textur a vylepšeným světelným efektům.

Jedinou výraznou změnou ve srovnání s běžnou verzí hry pro PC a herní konzole je samozřejmě ovládání, které bylo optimalizováno pro dotykové displeje.  Díky širokým možnostem nastavení, různým režimům míření a vibrační zpětné vazbě je hra dobře ovladatelná i bez myši a klávesnice. Pokud by vám ale ani přesto ovládání přes dotykový displej nevyhovovalo, nechybí kompatibilita s bezdrátovým herním ovladačem GameStop a vybranými USB gamepady.

 

Max Payne se před více než deseti lety stal první hrou, která nabídla „Bullet Time“ neboli zpomalené přestřelky. Tento efektní prvek najdete samozřejmě také ve verzi pro Android. Užitečnou funkcí je integrace služby Rockstar Social Club, díky které můžete například získávat různá ocenění, sledovat statistiky a zpřístupňovat herní cheaty.

Mobilní verzi hry Max Payne si můžete stáhnout z Google Play Store za asi 73 Kč, což je vzhledem ke kvalitě hry velmi přijatelná cena. Nezapomeňte, že po instalaci hry je nutné z internetu stáhnout dalších 1,35 GB dat. Seznam podporovaných telefonů a tabletů najdete na konci článku.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


http://www.youtube.com/watch?v=BN2YkbQR5iQ

Hru Max Payne lze spustit na následujících telefonech a tabletech s Androidem:  

Motorola Razr a Razr Maxx, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, HTC One X, HTC One S, HTC Evo 3D, HTC Sensation, HTC Droid Incredible 2, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S,Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S a hudební přehrávače Sony Walkman Z.

Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, HTC Flyer a HTC Jetstream.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here