K 25.výročí první hry Madden vychází Madden 25 zcela zdarma

0

Madden 25

Herní simulátor amerického fotbalu v podobě Madden 25 je tu. EA jej vydala zcela zdarma, takže vám nic nebrání k tomu, abyste si užili americkou zábavu ve velkém stylu.

Název Madden 25 je odvozen podle 25.výročí první videohry Madden, jinak by se nejspíše hra jmenovala Madden 13. Loňský ročník hráče vyšel na 5 dolarů (necelých 100 korun). Není tak divu, že po volně stahovatelném Madden 25 již sáhlo spoustu hráčů po celém světě.

Nový ročník přináší i inovativní ovládácí systém, ve kterém hrajete buď klasicky konzolovým stylem pomocí joysticku, nebo nově pomocí dotyku. Útok a obranu můžete vést posunutím hráčů do osmi světových stran. Samozřejmostí je multiplayer a all-stars tým.

Po odehraných utkáních získáváte zkušenosti, čímž zvyšujete úroveň svých hráčů. Hra tak funguje svým způsobem i jako RPG žánr. A proč je vlastně Madden 25 zdarma? Vývojářský tým se totiž rozhodl pro jinou strategii. Peníze získává z virtuálních peněz, které hráči mohou získat pomocí těch reálných. Tímto způsobem fungují například Facebookové hry.

Menší zádrhel může učinit potřebná výše volné uživatelské paměti. Pro stažení a následnou instalaci potřebujete přes 1 GB. Odtud si můžete hru stáhnout pro svůj tablet, zde je naopak odkaz pro stažení do chytrého telefonu.

Zdroj: AndroidPolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here