Jewels – Klasika klasik, ale zábavná pořád

5

Dnes se podíváme na další hru z řady nestárnoucích klasik, na legendární jewels, neboli drahokamy.

Herní princip je, jak již bývá u starších her zvykem, prostý, o to však více zábavný. Máte obdélníkové herní pole, ve kterém jsou různobarevné diamanty, vaším úkolem je pomocí výměny dvou sousedních utvořit řadu alespoň tří stejných. Když se Vám to povede, diamanty zmizí a na jejich místo spadnou nové. Může se to zdát suché, nezábavné, ale opak je pravdou, jedná se o jeden z nejzábavnějších konceptů, který má hlavně jednu výhodu, jedná se v podstatě o nekonečnou hru.

Jewels - A takhle hrajeme Jewels - Výběr módů

Oproti zde nejsou žádné power upy, nebo podobné blbosti, jediné, co však hodnotím kladně, je drobná nápověda. Pokud se na delší dobu zaseknete, tak se diamant, kterým byste mohly pohnout, lehce zatřpytí.

Hra obsahuje nejen lokální, ale i internetové statistiky, integrovaný je dokonce i  takzvaný scoreloop, což je komunitní prostor po vzoru game centre na iOS. Jeho nevýhodou je, že obsahuje jen pár her od tohoto výrobce, díky čemuž je skoro nevyužitelný. Pro zajímavost, aplikace má identického sourozence na iOS, který se jmenuje iJewels

QR Kód Jewels
Zdarma

Podporované verze andrioda: 1,5+
Velikost: 1,9 MB
App2SD: Ano

5 KOMENTÁŘE

  1. Na stahování je t am ten QR kód. Stáhni si Barcode scanner nebo Google Googles..pak to namíříš na kód a vyhodí tě to přímo na stránku hry nebo aplikace na Android Marketu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here