Indie Gala – kupte si balík indie her za cenu, kterou si sami určíte

0

Po dvojici nebývale úspěšných akcí ‚zaplaťte si za balík androidích her co uznáte za vhodné‘ Humble Indie Bundle for Android se dnes v podvečer objevil na internetu projekt se stejným principem, Indie Gala.

Stejně jako Indie Humble Bundle for Android nabízí čtveřici her pro Android za libovolnou cenu od $1 (normálně by cena celého packu byla $150). Pokud se však rozhodnete zaplatit více než je aktuální průměr, který se v době psaní článku pohyboval okolo $4.57 (přibližně 90 korun), tak k androidím hrám dostanete navíc jejích PC verze, 3 další počítačové hry a trojici nezávislých soundtracků.

Hry i muzika je ke stažení bez jakékoliv DRM ochrany a pokud je to možné, tak jak ve verzích pro Windows tak i Mac a Linux. Na rozdíl od Humble Indie Bundle bohužel nejsou dostupné klíče pro aktivaci na steamu a desuře.

Naopak stejně jako u HIB je volitelný výsledný podíl, který ze zaplacené částky dostanou samotní vývojáři, firma zaštiťující Inidie Gala a dvojice charit AbleGamers a Help Emilia. Můžete se tedy rozhodnout, zda podpořit vývojáře, či raději celou částku darovat na charitu.

Standartní hry:

Při zaplacení přes aktuální průměr navíc:

Akce poběží ještě 30 dní, z vlastní zkušenosti však doporučuji kupovat co nejdříve. Průměrná cena má totiž u podobných projektů tendenci poměrné výrazně růst, a pokud zrovna nemáte peněz nazbyt, tak se vyplatí kupovat, dokud se drží pod $10.

Pokud však máte peněz nazbyt, tak si zahrajte na štědrého člověka a darujte, co můžete. Takovýto projekt si to totiž zaslouží!

zdroj & link: IndieGala