Humble Indie Bundle for Android 4 – zaplaťte co chcete a dostaňte za to naprosto jedinčné hry

4

Populární projekt přinášející vždy skupinku multiplatformních her za libovolnou cenu, Humble Indie Bundle for Android, je po necelých třech měsících zpátky. A rozhodně ve stejně dobré, ne-li dokonce lepší formě, než kdy dříve.

Stejně jako všechny předchozí Humble Indie Bundly for Android, i aktuální čtyřka nabízí skupinu 5 her za libovolnou cenu. Všechny jsou navíc dostupné nejen pro Android, ale i Winodws, Linux a MacOSX, nechybí ani redeem kódy pro digitální distribuci Steam.

A aby toho nebylo málo, tak je ke všem hrám dostupný kompletní soundtrack (obzvláště u Splice stojí i on sám za koupi celého balíčku) a zaplacená částka lze libovolně rozdělit mezi jednotlivé vývojáře, HIB pořadatele a dvojici dětských charit.

Kromě základních 5 her je v nabídce Humble Indie Bundle For Android 4 také Machinarium, které dostanete, pokud zaplatíte více, než je aktuální průměr. Ze zkušeností pak počítám, že ještě pár dalších her přibude.

Dostupný hry:

  • Splice – Logická hříčka s naprosto famózním soudntrackem postavená na dělení buněk.
  • Eufloria – Strategická hříčka, ve které dostanete na povel semínka a stromové asteroidy.
  • Waking Mars – Na první pohled klasická skákačka s netradiční kytkotvořící zbraní a jetpackem.
  • Crayon Physics Deluxe – Světoznámá logická hra, ve které dostanete za úkol dostat pomocí dokreslených objektů kuličku do cíle.
  • Superbrothers: Sword & Sorcery EP – Betaverze zajímavého pixel-art RPGčka.
  • Machinarium – Logická adventura od českého studia Amanta Design.

Kolem a kolem musím HIBfA 4 jenom doporučit. I za průměrnou cenu, tedy přibližně 7$ (126) totiž dostanete balíček úžasných her, které si budete moci užít jak na počítači, tak i telefonu nebo tabletu s Androidem. A navíc tím pomůžete na první pohled slušné charitě, tak na co čekáte!?

Humble Indie Bundle for Android 4

 

 

 

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here