Hry Rayman Fiesta Run a Rabbids Big Bang budou k dispozici v říjnu

0

Rayman

Společnost Ubisoft již brzy vypustí do světa dva své herní zástupce. Prvním z nich je Rayman Fiesta Run, druhým pak Rabbids Big Bang. Obě hry slibují dostatečné zpestření na podzimní večery. Budou dostupné již za měsíc, tedy v říjnu.

Rayman Fiesta Run je pokračování úspěšného předchůdce Run Jungle Rayman, která nabídne přes 75 nových úrovní ve čtyřech inovativních světech spolu s dosud neznámými schopnostmi (plavání, smršťování a Super Punch). Hráči se mohou těšit na mapy plné zářivých barev, piraní a obřích příšer.

Hra přináší novou sociální funkci, která umožní hráčům sdílet úspěchy a pochlubit se jimi. Titul je poháněn vylepšeným enginem UBIArt, který byl využit v Rayman Legends.

Zároveň s pokračováním byla oznámena i nová hra Rabbids Big Bang z pařížského studia Ubisoft, ve které jsou představitelé v podobě šílených králíků z vesmíru. Samotný trailer prezentuje hru jako výborný zdroj zábavy. Podle všeho půjde o šílenou arkádu, ve které budou uživatelé využívat JetPack. Hra pak nabídne hned 150 misí v 10 různých světech.

Hry Rayman Fiesta Run a Rabbids Big Bang budou k dispozici v říjnu na chytrých telefonech a tabletech. Budete si je moci zahrát na Androidu, iOS, či Windows 8. Konkrétní datum vydání a cena zatím oznámeny nebyly.

Zdroj: AndroidCommunity
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here