Gameloft vydal westernovou střílečku Six-Guns pro Android

8

Gameloft neustále rozšiřuje svou nabídku her pro operační systém Android. Poslední hra, kterou vývojáři vydali, má název Six-Guns. Jde o střílečku s pohledem z třetí osoby, zasazenou do prostředí divokého západu.

Hrdinou je psanec Buck Crosshaw, který je už dávno považován za mrtvého. Vy se v jeho kůži vydáte do krásné a zároveň tajemné krajiny v Arizoně a Oregonu bojovat nejen s ostatními bandity, ale také upíry a jinými nepřirozenými silami. Čeká na vás nejen otevřené prostředí, ve které se můžete volně pohybovat, ale také 40 misí plných přestřelek, útěků i závodů s koňmi. Při vaší cestě vám určitě pomůže 8 druhů koní, 19 zbraní a velký výběr oblečení, munice a dalších položek, které postupně odemykáte a kupujete.

 
 

Six-Guns si z Android Marketu Google Play můžete stáhnout zcela zdarma. Hra samozřejmě obsahuje možnost zakupování nejrůznějších položek za peníze, podle vývojářů ale lze hru dohrát až do konce bez utracení jediné koruny.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


8 KOMENTÁŘE

  1. Má své bugy, např. v catacombách,když vybiju všechny příšery se mi z cesty těsně před východem neodstraní zábrany (trny stojící v cestě), docela to naštve….:((

  2. vynikající hra srovnatelná s gta ale pokud si jí chcete dohrát až do konce budete sio něco připlatit

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here