Gameloft vydal hru The Amazing Spider-Man

5

Po týdnech netrpělivého očekávání se všichni fanoušci dočkali vydání oficiální hry k novému filmu The Amazing Spider-Man.

Princip hry se podobá první hře Spiderman pro Android, kterou taktéž vytvořil Gameloft. The Amazing Spider-Man ale pochopitelně přináší mnohem lepší grafiku a také otevřenější svět. Čeká na vás více než 25 misí inspirovaných stejnojmenným filmem, který se v amerických kinech začne vysílat 12. června a do České republiky dorazí o pět dní později. V každé misi bude vaším úkolem skákat a lézt po budovách a samozřejmě porazit všechny nepřátelé pomocí svých pavučin a bojových schopností. Vlastnosti svého Spidermana můžete postupně vylepšovat. Během hraní navíc narazíte na skryté mise, nejrůznější sběratelské předměty a další zajímavosti.

 
 

The Amazing Spider-Man pro Android si můžete z Google Play Store stáhnout za 7 dolarů (132 Kč). To je docela vysoká cena za mobilní hru, na druhou stranu je ale pozitivní zprávou, že to jsou jediné peníze, které budete muset utratit. Ano, Gameloft po dlouhé době vydal hru, která neobsahuje otravné mikrotransakce.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here