Gameloft vydal hru Assassin’s Creed: Revelation

4

Minulý týden vydal Gameloft v naprosté tichosti hru Assassin’s Creed: Revelation pro Android. Bohužel ale nejde o čistokrevnou androidí hru, ale o port Java verze. Poznáte to na první pohled podle grafiky, která je horší ve srovnání s nejnovějšími tituly od Gameloftu.

Hraj jako Ezio a Altaïr ve dvou odlišných érách úžasné historie Konstantinopole a odhal největší tajemství bratrstva zabijáků. Zlikviduj bezpočet nepřátel pomocí široké škály smrtících pohybů a triků. Rekrutuj zabijáky a posílej je na mise, aby získávali zkušenosti, které ti budou v průběhu hry k dobru. Zalétej si v Da Vinciho legendárním létacím stroji na sestupných úrovních.

Pokud tedy klidně oželíte grafiku, můžete si Assassin’s Creed: Revelation stáhnout z Android Marketu za sympatickou cenu 54 Kč.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 • Niwa

  Fuj hnus cistokrevna urazka androidu dyt tohle je hnus i pro G1 ze takove hry se hrajou na nokiich budiz ale na android ze maj tu odvahu to vubec vydat

 • Radovan Littva

  Tak najprv Driver s biednou grafikou a teraz toto?.. gameloft nejak šetrí

 • Chris

  Neřekl bych, že Gameloft šetří. Tahle hra nevyšla s příponou HD. Jakmile se podivate na Settlers HD a plno dalších her s HD přízviskem je to enormní grafický rozdíl…

  • Petr Houška

   Mám takový pocit, že bez HD jde o porty z Javy a s HD z iPhone. Lecos by to vysvětlovalo.