Gameloft oznámil hru Order & Chaos Online pro Android

5

Společnost Gameloft na své stránce na Facebooku publikovala obrázky z hry Order & Chaos pro Android, která by měla být v nejbližší době vydána. Jde o online multiplayerovou hru (MMORPG) ve stylu World of Warcraft. Máte svého vlastního hrdinu z jedné ze dvou stran – Order (elfové a lidé) nebo Chaos (orkové a nemrtví). S postavou, kterou si upravíte dle svého gusta, potom plníte různé úkoly a vylepšujete jí. Hra je v současné době ke stažení pro iPhone.

order & chaos online for android

order & chaos online for android

order & chaos online for android

order & chaos online for android

zdroj: ed

5 KOMENTÁŘE

 1. Platí se aplikace – $6.99 pro android, 5.49EUR na iOS (já koupil ve slevě za 0.79EUR).
  3 měsíce hraní jsou zdarma (resp. v ceně aplikace), účet na Gameloft LIVE je zdarma.
  Další měsíce jsou za $0.99/měsíc, $1.99/3 měsíce, $2.99/6 měsíců.
  Ve hře jde kupovat herní peníze (goldy) za cca 0.79EUR/gold postupně až 39.99EUR/70 goldů, dále pak runy za cca 0.79EUR/5 run postupně až 79.99EUR/650 run. Za runy se kupují u speciálního obchodníka různé boostery.
  Hru lze plnohodnotně hrát bez nákupu herních peněz i bez nákupu run.
  Jinak je to prakticky kopie WoW. 4 povolání, 4 rasy, 3 profese, vesnice, města, questy, party, instance, chat, emtikony, aukce, obchodníci, 4 skupiny světových serverů a v každém 3 nebo 4 servery.
  Na účtu lze mít 3 postavy a další sloty jsou za runy.

 2. Cs je to dost hezke ale mam dotaz jakej stroj to rozjede, co musi splnovat. Ja mam Samsung Galaxy Spica i5700 tak jak zjistim jestli mne to tam pude a kde to stahnu dik 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here