Game Dev Story lite – jaké je to býti herním vývojářem

2

Myslíte si, že být herním vývojářem je sranda, že je to snadný způsob jak zbohatnout? Pokud ano, tak Vás tato hra vyvede z omylu, ve skutečnosti je to strastiplná cesta plná problémů a dluhů, ale nakonec když se budete opravdu snažit tak možná zbohatnete.

Nenechte se zmást úvodem, nepůjde o žádnou noční můru, nýbrž o velmi zábavnou a dobře postavenou hru, v níž se vžijete do role ředitele herního studia. Budete mít na starost vše, od rozhodnutí jakou hru vyrobíte, přes přijímání nových lidí po péči o fanoušky.

Game Dev Story - zaměstnanci pracují, hra prodělává Game Dev Story - Tak jakou hru to dneska uděláme?

Možností co dělat je opravdu požehnaně, problémem je, že v lite verzi je nemáte šanci vyzkoušet všechny. Ta je totiž omezena na tři roky ve hře, a to je tak dost tak akorát na to aby jste vydali maximálně dvě nebo tři hry. Musíte však počítat, že první hry nebudou moc dobré, protože zatím ani zkušené vývojáře ani stálou fanouškovství základnu. První vydané hru budou tak spíše pokusy na kterých více proděláte, než opravdu vyděláte, a než se zvednete ze země a začnete tvořit něco pořádného uplynou tři roky a konec. Rozhodně si myslím, že se vyplatí zakoupit plnou verzi, která je sice trochu dražší, než bývá zvykem (85,- kč), ale nabízí opravdu ohromný kopec zábavy.

Grafika by se mohla zdát trochu nedodělaná, nebo snad až příliš jednoduchá, mě osobně se však opravdu líbila a nemohu jí nic vytknout, doporučuji, před jejím posouzením hru opravdu zkusit.

httpv://www.youtube.com/watch?v=DsMMnnOp7RU

Jedinou nevýhodu, kterou hra má, je naprostá ignorace landscape modu, hra prostě běží jen na výšku, s tím, že nahoře a dole jsou poměrně velké černé, nevyužité pruhy.

QR Kód Game Dev Story
Zdarma

Verze androida: 1,6+
Velikost: 5,4MB

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here