Flappy Bird – hra, která řádně procvičí Vaše nervy

0

gsmarena_001

Her pro naše smartphony je naprosto nepřeberné množství. Dokonce je jich tolik, že v dnešní době je až problémové přijít s něčím, co by bylo buď naprosto revoluční (z her se v dnešní době těží téměř maximum) a nebo byla naprosto populární.

Právě popularita se povedla hře Flappy Bird, která v těchto dnech zažívá velký BOOM v mobilním světě. Za úspěch mluví hlavně počet stažení této hry, který se momentálně pohybuje mezi 5-10 miliony stažení.

Přitom se nejedná o žádnou propracovanou 3D hru, ale naopak o primitivní grafiku, kterou známe například z hry Mario. Ničím jiným, než odlišnou grafikou,  na první pohled tedy hra nezaujme.

Po spuštění hry jste ale hned vrhnuti do děje – musíte se dotýkat obrazovky, díky čemuž Vám letí pták. Aby to nebylo tak jednoduché a nudné, máte v průběhu hry proletět mezerami mezi trubkami, které umí být občas velmi zrádné. Mezery mezi trubkami totiž nejsou nijak velké a tak v drtivé většině do těchto trubek „nabouráte“.

Hra je díky tomu velice obtížná a musím uznat, že každým kolem se stává návykovější. V případě neúspěchu se ovšem potkáte s druhým efektem, což jsou nervy. Ty se totiž také budou postupem času zhoršovat a po delší době dostanete chuť (v případě neúspěchu) vyhodit telefon oknem.

Pokud si tedy vážíte Vašeho telefonu či máte velmi slabé nervy, rozhodně doporučuji neinstalovat tuto hru. Je totiž velmi pravděpodobné, že od hry se neodtrhnete ani vy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here