Fire Helicopter

1

Kdo z vás chtěl být v nižším věku hasičem a kdo pilotem? Fire Helicopter vám, i když pouze ve virtuální podobě, umožní dělat obojí najednou.

Fire Helicopter

V této hře se stáváte pilotem hasičské helikoptéry a máte za úkol uhasit okolní lesní požáry. Obtížnosti jsou k dispozici celkem 3 a můžete si jednu z nich nechat vybrat náhodně, přičemž rozdíl se projeví v členitosti mapy a rychlosti šíření ohně.

Popis helikoptér ve Fire Helicopter. Na začátku je nutné si vybrat jednu ze 4 helikoptér s rozdílnými vlastnostmi. Výčet jejich vlastností je přehledně zapsán v offline instrukcích.

Fire Helicopter

Na obrazovce jsou všechny prvky dobře rozloženy, takže vám nic neunikne. Vlevo nahoře se nachází ukazatel stavu vody, kterou lze doplnit buď přistáním na základně, vodní hladině, nebo dostatečně nízkým přeletem nad vodní plochou. Palivo jehož ukazatel se nachází ve stejné úrovni, ale na pravé straně, lze doplnit pouze na základně. Mezi těmito ukazateli se nachází minimapa a ukazatel technického stavu vaši helikoptéry. Helikoptéra se začne sama opravovat při přistání na základně, ale to stojí peníze, což se negativně projeví ve vašem hodnocení na konci hry. Tapnutím na tlačítko vpravo dole (nebo nad něj) zajistíte pohyb vzhůru, pohybu do stran docílíte nakloněním telefonu. Ve chvíli kdy jste nad stromem tapnete na část obrazovky nad levým tlačítkem, čí přímo na něj a tím začnete hasit. Na rozdíl od pohybu vzhůru není kvůli vypouštění vody nutné tlačítko držet, jedním tapnutím vodu pustíte, druhým zastavíte.

Závěrečné hodnocení ve Fire Helicopter.

Za cca. 2 měsíce občasného používání jsem narazil na 2 nedostatky: 1. pokud hraji náhodný level, na jeho konci se mi sice zobrazí tabulka s detaily hry, ale bez ratingového ohodnocení 2. pokud při hře tapnu na menu (pauza), po návratu do hry krajina zamrzne a s helikoptérou nelze pohybovat. Naštěstí ale nezamrzne celá aplikace, takže po stisku zpět se dostanete do funkčního menu.

Fire Helicopter - Water copter.

Co se týče pozitiv, velmi se mi líbí, že tlačítka pro ovládání vody a letu reagují i při dotyku v jejich okolí, čímž provedete akci, i když se úplně netrefíte. Další plus dávám za pěkně zpracovaný návod přímo v aplikaci, z kterého se dozvíte co a jak.

 

Podporovaná verze Androida 1.0+

App 2 SD: ano

Velikost: 329 kB


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here