FIFA 14 pro Android bude free-to-play

4

FIFA 14 ..df

Vývojáři z Electronic Art na letošním Gamescomu oficiálně prohlásili, že FIFA 14 pro Android a iOS bude free-to-play. Jak moc s touto metodou platby souhlasí fanoušci vývojáře očividně nezajímá. Nicméně většina z nás si už jistě zvykla, že EA a spousta dalších vývojářů, jednorázové platby za hry přestávají uznávat. Jak přesně z nás chtějí vývojáři vyloudit peníze už na Gamescomu nezaznělo.

fifa-2014-android-game-new-1fifa-2014-android-game-new-2
Pro připomenutí pár informací, které jsme už znali z dřívějška. FIFA 14 bude obsahovat přes 600 plně licencovaných týmů, přes 30 světových lig a vše se bude odehrávat na 34 detailně zpracovaných stadionech. Bude zde k dispozici zcela nové (swipe) ovládání, které výrazně ulehčí a zrychlí ovládání hráčů. Vydání hry, jako již tradičně, je naplánováno na podzim.

Zdroj: dg.com

 • CRYPT from CATACOMBZ

  free2play je pay2win a je to vcetne „dlc“ nejvetsi pohroma pro herni prumysl, co kdy prisla…. A nejlepsi je, kdyz jsu oznamena dlc a to jeste pred vydanim hry. Bejvavalo krasne, to co se deje dnes je carbage jako prase…

 • shakaa-zullu

  Mam to nainstalovane na tablete prestigio multipad 2ultra duo 8.0. A hra mi ide pomaly,ako keby mi to tablet nechcel utiahnut.je to tym ze mam slaby tablet alebo moze byt na chybe aj nieco ine?

 • Fugi

  Chtěl bych se zeptat, jestli jde v ultimate team hrát proti přátelům?

 • Reini

  Přídejte si mě origin: Reini10