FallDown Classic – padejte dolů, a rychle!

8

Dnes se zase podíváme na jednu z klasických a vskutku jednoduchých her. A stejně jako u těch dřívějších zde jednoduchost vůbec není na škodu, spíše naopak.

FallDown je opravdu tak jednoduchá jak jen hra může být. Vaším jediným cílem je pomocí naklánění telefonu propadávat kuličkou dírami v plošinkách a jedinou hrozbou, že se vaše kulička dotkne horního okraje telefonu. Zpočátku je to jednoduché, ale jak hra postupuje, tak začíná být problém udržet krok se stále se rychleji se pohybujícím herním prostředím. V pozdějších fázích už je to opravdu test vašeho postřehu a jeden náklon na špatnou stranu Vás může stát prohru.

Ve hře je jen opravdu jednoduché nastavení, ve kterém můžete zvolit, zda chcete hru ovládat naklápěním, pomocí dotykového displeje nebo track ballu. Taktéž máte na výběr pozadí hry. Mimo to ve hře můžete ještě zjistit momentální a nejlepší skóre. Nic jiného zde však není, žádný lokální, nebo snad online žebříček deseti nejlepších, nic.

FallDown - jedeme dolů 1. FallDown - jedeme dolů 1.

Vím, že je v marketu mnoho komplexnějších a pro mnohé možná lepších her na podobném principu, ale u tato se mi osobně líbila právě pro svou jednoduchost nejvíce. Pro zajímavost mé nejvyšší skoré je 204, překonáte mě? 😉

QR kód FallDown classic
Zdarma

Podporované verze Androida: 1,6+
Velikost: 156kB
App2SD: Ne

8 KOMENTÁŘE

  1. 270 ale ke konci je to teda boj s telefonem.
    škoda, že není online statistika, kouknu na ty další hry, docela mě to chytlo 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here