EA vydalo SimCity Deluxe pro Android

4

Nejen pro všechny milovníky série budovatelských her SimCity vydala společnost Electronic Arts také verzi této hry pro telefony a tablety s Androidem.

Stejně jako v počítačové předloze, jejíž první díl vyšel už v roce 1989, je i v mobilní verzi s názvem SimCity Deluxe vaším úkolem stavět a spravovat své město. Čeká na vás celkem 7 scénářů a 7 měst inspirovaných skutečnými světovými městy. Během doby, kdy budete starostou města, se kromě běžného života ve městě můžete „těšit“ na různé nečekané události a katastrofy, například vánice, bouřky nebo přemnožení sarančat.

SimCity Deluxe má úplně novou grafiku i kompletně přepracované ovládání navržené pro mobilní zařízení. Hra je ke stažení z Android Marketu za asi 100 Kč.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 • Dusan

  Hmm, zaujimave je, ze to nie je kompatibilne s SGS2.

  • Ujistěte, že se na Android Marketu díváte na správnou verzi hry. K dispozici jsou totiž dvě verze:
   https://market.android.com/details?id=com.ea.simcitydeluxe_na (nedostupné v Evropě, při stahování se objeví „Tato aplikace není kompatibilní se zařízením…“)

   https://market.android.com/details?id=com.ea.simcitydeluxe_row (verze pro Evropu, jde stáhnout i do „neoriginálního“ Androidu HTC HD2)

   • Dusan

    Ja som pozeral tú verziu na ktorú je odkaz tu v článku.
    Otvorí sa mi market a vypíše, že je kompatibilná len s niektorými mojími zariadeniami. Mal som HTC Desire a s tým kompatibilná je, ale so SGS2, SG mini, ani SG Tab-om nie. 🙁

 • Ondra

  Potvrzuju, není to kompatibilní. Celkem faux-pas…