Classic Tetris – kostka sem, kostka tam, kostka všude kam se podívám

1

Jedna z nejstarších a rozhodně nejlepších her historie, nekonečná zábava na dlouhé dny a možná i roky. Ano, takto by se dala charakterizovat legendární a snad nikdy nestárnoucí ruská hra Tetris.

Hru Tetris a její principy snad nemusím nijak dlouze vysvětlovat, v podstatě Vám shora padají objekty různých tvarů a vy je musíte skládat tak, abyste vytvořili souvislou, ničím nepřerušovanou řadu. Ta, pokud je naprosto celistvá, zmizí a přidá Vám pár bodů. Takto do nekonečna, tedy spíše do doby, než uděláte pár chyb a bloky Vám zaplní celé herní pole.

ClassicTetris Menu ClassicTetris moje krásná hra

Hra je poměrně dobře optimalizována pro dotykové přístroje, kliknutím na displej objekt otáčíte a přejížděním po displeji horizontálně jej posouváte. Výhodou je, že se nemusíte trefovat na kostičky, stačí je udělat kdekoliv v na displeji, dokonce to nemusí být ani přímo v herním poli, které má, pro lepší přehlednost kostičkované pozadí. Vaše výsledky jsou poté zaneseny do lokálního žebříčku, v přípravě je i jeho online podoba, kdy však bude, nevíme.

BTW: Pozor aby se Vám nestalo toto.

Dostupné pro android verze: 1,1+
Velikost: 1,1MB
App2SD: Ano

QR Kód Classic Tetris
Zdarma

1 komentář

  1. Mám rada také retro hry. Mi sme mali doma tetris, možno, asi ešte aj teraz máme, len už na to nikto nehrá. Neviem či je to pokazený, alebo len batériu by sme mali vymeniť 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here