Bubble blast 2 – praskejte balónky

0

Nenechte se zmást názvem, hra má jen pramálo společného s nedávno recenzovaným Bubble Buster, tedy až na opravdu silnou chytlavost a relativní jednoduchost.

Herní princip je tentokráte naprosto odlišný, klikáním na balonky je ničíte, čímž způsobujete řetězovou reakci. Vždy když nějaký balonek praskne, vypustí ze sebe do všech čtyř směrů bodliny, které poškodí další balonky, které má kolem sebe. Tímto způsobem jde zničit plné herní pole balonků pouze na pár kliknutí. A to je také cílem hry, v každém kole máte předem daný počet kliků, který nesmíte překročit.

Bubble Baster 2 - menu Bubble Buster 2 - praskejte se bublinky!

Výhodou je, že pokud se zaseknete, tak můžete využít nápovědy, ve které je přesně ukázáno jaké balonky musíte zničit, abyste dosáhli požadované reakce. Poměrně kladně také hodnotím, že nápověda je dostupná pouze jednou za 24, takže nehrozí zběsilé klikání na nápovědu bez jakéhokoliv přemýšlení.

Poslední a podle mě největší výhoda je v herní dobé, která je opravdu, ale opravdu vysoká, ve hře jsou totiž přítomny dva různé mody, z nichž každý obsahuje přibližně 1000 úrovní, a pravidelně přibývají.

QR kód Bubble Blast 2
Zdarma

Podporované verze androida: 1,5+
App2SD: Ano
Velikost: 4,2 MB

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here