Brány Skeldalu se přeci jen dočkají portu na Android!

0

be3ebe428322d9f738685d25f68892

Je to již měsíc co se poprvé ozvaly první hlasy o tom, že by mohlo dojít k přenesení staré, ale velmi populární české hry Brány Skeldalu. Na tuto práci je ale potřeba také dostatek financí a ty bohužel chyběly.

Proto se autoři projektu rozhodli požádat veřejnost o jakoukoliv částku, která by je posunula k cílené částce 180 000 Kč. Nakonec se podařilo tyto peníze získat a Jindřich Rohlík tak tuto radostnou zprávu mohl oznámit. Velkou zásluhu na nasbírané částce má společnost Partners, která darovala vývojářům na projekt 98 000 Kč. Jindřich Rohlík poděkoval, jak velkému investorovi, tak i všem ostatním, kteří se na částce podíleli. První betu hry by jsme si mohli zahrát již za necelé tři měsíce, přičemž oficiální verze se plánuje až na konec roku a to jak pro Android, tak i pro nakousnuté jablko.

Tato stařičká hra (15let) zaznamenala nejeden velký úspěch, jako je druhé místo nejstahovanější RPG hry po Diablu. Pokud si na tuto hru pamatujete již jen zřídka nebo vůbec, můžete si ji stáhnout například z portálu hrej.cz a nebo jestli počkáte na mobilní verzi, můžete sledovat její vývoj na zatím připravovaných stránkách branyskeldalu.cz

Zdroj: startovač