Atomic bomber – hravá a jednoduchá zábava se stylovou grafikou

2

Dnes se podíváme na jednu velmi jednoduchou, leč rozhodně zábavnou hru s názvem Atomic Bomber.

Jak již název správně napovídá, tak asi tušíte, že si ve hře zahrajete za pilota atomového bombardéru. Vaším úkolem tak poměrně nepřekvapivě bude právě bombardování, budete tak ničit různé někdy i pohybující se pozemní cíle, vyhýbat se protiletecké obraně a dokonce i občasným stíhačkám MIG. Většinou k tomu budete používat pouze klasické pumy, občas ale dostojíte svému jménu a na cíl svrhnete i nějakou tu ničivou atomovou bombu. Bohužel se tak neděje moc často, atomovek totiž nemáte neomezeně.

Za každý zničený cíl se Vám připočítají body a občas dostanete i  nějaké to drobné vylepšení jako například možnost vypustit více pum najednou, zvětšení rádia poškození, život navíc nebo atomovou bombu. Po ztrátě všech životů se skóre započítá a odešle na server, hra totiž obsahuje, i když dle mého názoru velmi nepřehledné, online žebříčky.

Herní náplň však není na této hře to nejzajímavější, přeci jen, podobných her naleznete na marketu spousty. To důležité zde je totiž grafika, ne ale kvůli své realističnosti, ba naopak. Vypadá, jako by byla vytvořena v programu malování a to nanejvýše 8 letým dítětem. Tím ji však nekritizuji, právě díky ní má totiž hra jiskru, kvůli které ji nebudete chtít přestat hrát.

Hra se na marketu vyskytuje ve dvou verzích, v té zdarma se vám vylepšení po smrti smažou a navíc obsahuje pouze jedno letadlo. I tak ale dle mého názoru na zabavení naprosto postačí.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Atomic bomber – hravá a jednoduchá zábava se stylovou grafikou

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here