Abducted – akční hororová adventura

0

steamworkshop_collection_1368994473_collection_branding

Chystaná hra od studia Sunside nadchne nejspíše všechny fanoušky fantasy nebo hororů. Titul s názvem Abducted totiž nabídne temné akční RPG s zajímavým příběhem a dobrou grafikou.

Ve hře si zahrajete za hrdinku Eve, která byla unesena na mimozemskou planetu. Tedy alespoň si to Eve myslí. Vaším i jejím úkolem je tak dostat se zpět na svou rodnou planetu. Během dlouhé cesty, budete muset překonat řadu logických kvízů, ale také se bránit útokům mimozemským nepřátelům. K jakékoliv akci vám bude pomáhat miniaturní počítač, který má Eve upevněn na ruce.

Hra je rozdělena do několik Epizod, které budou postupně vycházet a zatím není jasný jejich počet. Známý není ani datum vydání, ale pouze období a tím je toto léto.

Sunside slibuje velmi kvalitní příběhovou linii a skvělou grafiku. O pravdivosti tvrzení se již nyní můžete přesvědčit z prvního traileru nebo další videí s gameplay. Hra bude dostupná i pro jiné platformy jako je například OYUA. Na závěr dodávám to, že hra požaduje od telefonu aby disponoval minimálně 512 MB RAM a více jádrovým procesorem.

Zdroj: joystiq