7×7 – hra s vynikajícím minimalistickým designem

3

7x7

Na Google Play store se v minulém týdnu objevila nová a nutno podotknout, že velice zajímavá hra. Jedná se o hru 7×7, jež je velice minimalisticky pojata. Je to hra na způsob puzzle. Budete začínat se třemi čtverečky v poli a po posunutí jednoho z nich, další tři přibudou. Váš úkol je jednoduchý. Stačí k sobě ať už svisle, vodorovně tak kaskádově dát minimálně čtyři stejné barvy. Hra je velice chytlavá a až půjde do tuhého,  stává se opravdu napínavou.

Co však když se pole zaplní a vy nemůžete s kostkou pohnout? Zde máte možnost využít dva „pomocníky“. Jeden umožní vložit jakoukoliv kostku kamkoliv. Defaultně máte pouze dva tyto teleporty. Ale je možné získat další při získání comba. A jak konkrétně získat combo? Když budete mít co nejvíce po sobě vytvořených čtveřic. Druhým pomocníkem je tlačítko zpět, které vás vrátí o krok zpět. Například když kostka padne tak, jak jste si nepřáli.

Na závěr bych rád podotkl, že se mi hra velice líbí a doporučil bych ji alespoň vyzkoušet. Dále je nutné zdůraznit, že je zdarma ke stažení, tak neváhejte.

 7x7 1 7x7 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

  • Tube

    Ale jen Android 4+ 🙁 Copak můžu za to že mi Samsung nedá nový?

  • Drupry

    Xperia PRO mi to pise ze neni podporovana :/ android 4.0

  • ja som si dal cyanogen mod s 4.0.4 a ide mi to 🙂