3D střílečka Critical Strike Portable byla vydána pro Android

3

 

Pokud jste milovníky FPS her typu Counter Strike, rozhodně byste si neměli nechat ujít novinku s názvem Critical Strike Portable, která byla před nedávnem vydána ve verzi pro Android. Vývojáři ze Studio OnMars použili jako předlohu legendární Counter Strike 1.6, ale místo enginu z Half-Life použili modernější Unity engine.

Critical Strike Portable nabízí snad všechno, co by měla mít každá správná střílečka. 3D grafika sice nepatří k mobilní špičce, za to ale umožňuje plynulý běh na většině zařízení. Největším lákadlem je nejspíš multiplayer napříč různými platformami (web, Android a iOS) přes internet nebo místní síť. Zkrátka ale nepřijdou ani hráči bez internetového připojení, k dispozici je totiž také single player s počítačem ovládanými hráči, tzv. boty.

 

Na výběr je velké množství různých herních režimů, nastavení serveru a herních map (včetně vytvoření vlastní mapy v Unity 3D). A to vše zdarma! Pokud tedy máte telefon či tablet s Androidem, můžete si hru stáhnout z Google Play Store pomocí odkazu níže. Zkrátka nepřijdou ani majitelé iOS zařízení, pro které by hra měla být vydána v nejbližší době.

http://www.youtube.com/watch?v=_45oPykYVSE

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here