30 sec Multiplication – procvičte si malou násobilku

1

Také máte i přes (anebo spíše kvůli) již dávno ukončené základní vzdělání problémy s malou násobilkou z hlavy? Pak by se Vám mohla líbit následující aplikace, která Vám ji pomůže procvičit.

Aplikace, nebo chce-li hra, je opravdu velmi jednoduchá, v podstatě obsahuje jen jednu základní obrazovku s velkým tlačítkem start, herní pole a konečnou obrazovku se skórem. Nenajdete tu tak žádné nastavení, online žebříčky, nebo podobně, jen čistou a velmi jednoduchou hru.

Samotný princip je poté velmi jednoduchý, na displeji se Vám zobrazí příklad (5×4, 11×7 atd.) a pod ním tři různé výsledky, správný je však jen jeden. Když se náhodou trefíte, tak dostanete bod, když ne, tak jej ztrácíte. Tato herní smyčka se poté opakuje dokola a to po 30 sekund. Když uběhnou, tak se Vám zobrazí jen výsledek a možnost jeho sdílení pomocí soc. sítí, SMSek, E-mailů a podobně.

Vzhledem k tomu jak je hra jednoduchá a užitečná ji mohu jen doporučit.

Ano, ten člověk co to nahrál jsem já a ano násobilku neumím. Na druhou stranu mne omlouvá čas nahrávání (kolem půlnoci)

Zdarma

Podporované verze Androida: 1.6+
Velikost: 187kB

1 komentář

  1. Páni, to já když sem násobilku neuměl, nevlastní táta mě vytahl a nešel jsem spát do noci, dokud jsem neuměl kus. 😀 A potom sem ve škole byl hned za holkou co měla samý jedničky 😀 Dodnes jí umím 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here