Využijte Černého pátku a kupte si chytré hodinky Pebble se slevou

2

Startupové smartwatch Pebble, které se řadí po bok několika úspěšných projektů vzniklých za pomocí KickStarteru, v posledních měsících naráží na tvrdou konkurenci. Ta se během tohoto roku značně rozrostla a do segmentu nositelného příslušenství začaly postupně mluvit všechny velké firmy v čele s Googlem a jeho novou platformou Android Wear.

pebble watch

Společnost složená ze skupiny nadšenců oddaných svému nápadu to ovšem nevzdávají a na rivaly zareagovali snižováním ceny a přinesením nových funkcí. Díky těm se po praktické stránce směle vyrovnají i specializované platformě Android Wear, i když hardwarová filosofie je trochu odlišená. Firma se navíc dnes se svými produkty účastní především v zámoří velmi populární akce Black Friday, jež je proslavená nákupním šílenstvím.

pebble-black-firday

Pokud jste tedy o koupi už v minulosti uvažovali, možná nastala ta pravá chvíle. Levnější plastová varianta byla pro dnešek zlevněna na 80 amerických dolarů a prémiová verze Steel je pro dnešek k mání za 149 dolarů. Již nějakou dobu nechybí ani zasílání do České republiky a na Slovensko, musíte však připočíst poštovné a balné.

 

Zdroj: fonearena

  • Michal

    Koukám, že sleva platí ale ne pro Evropu. Když si nastavím doručovací adresu na ČR, cena se změní na 199eur. Nebo se pletu?

  • Jirka

    Mě se cena klasických Pebble změnila i pro Evropu, z €129 na €115. Ale furt €115 se těžce nerovná $79 (je to skoro dvojnásobek), takže objednávka nebude.