XDA: Udržte telefon vzhůru pomocí SmartStay Ex

4

Jednou ze zajímavých funkční Samsungu Galaxy S III je možnost zapnutí chytrého vypínání obrazovky, které pomocí přední kamerky zjišťuje, jestli telefon používáte, a případně udržuje telefon vzhůru, i když se aktuálně neprovádí žádná interakce, což se hodí třeba při čtení nebo prohlížení webu.

Díky XDA se tato funkce objevila ve formě separátní aplikace i pro ostatní zařízení. Dostupná je na Google Play ve dvou variantách, lite, která neobsahuje některé funkce, ale je zdarma, a pro, za kterou zaplatíte 20 korun.

Aplikace sama nabízí poměrně rozsáhlé nastavení. Můžete upravit, jak často se má aktivita skrze kameru kontrolovat, pro jaké aplikace má být funkce deaktivována a zapnout jde i debug mód, pomáhající odhalit případnou špatnou detekci přítomnosti.

Vzhledem k využití přední kamerky je aplikace poměrně závislá na okolních podmínkách, konkrétně za šera nefunguje úplně ideálně. Problémy má také na některých zařízeních, pro jistotu tedy doporučuji zajít sem a zjistit, zda je vaše zařízení podporováno.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: XDA via XDA

4 KOMENTÁŘE

  1. Pamatuji se, jako by to bylo dnes, jak jsem se před uvedením SGS3 na trh ptal na školení zástupkyně Samsungu, jestli bude tahle fíčura fungovat i za šera a za tmy. Ptal jsem se ze srandy, protože jsem si říkal že to přece fungovat nemůže…ale ona chvilku mlčela a pak s naprostou vážností odpověděla že ano 🙂 Na služebním SGS3 jsem to už vypnul. Nic na něm nečtu a když ho třeba jen odložím na stůl a potřebuji aby se nezamykal, už mě vidí z úhlu a display se stejně vypne…o šeru a tmě nemluvě. Takže tak 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here