Windows 8 launcher – lepší než originál

16

Když se řekne Windows 8, asi každý z vás si představí dlaždice. Rozhraní Metro, které se teď nazývá „Modern UI“, je krásně přehledné. Proto vývojáři vytvořili jeho napodobeninu formou launcheru. Nemusíte se ale bát, že přijdete o horní lištu, která dělá android tak výjimečný. Nastavení telefonu zůstává stejné.

Screenshots_2013-08-13-10-27-46 Screenshots_2013-08-13-10-38-17 Screenshots_2013-08-13-10-36-32

Možnosti nastavení

U každé dlaždice si můžeme nastavit barvu, velikost a ikonu. Přetažením prstem z levé strany na pravou se dostaneme do menu, tak jako na běžném Androidu. Dlouhým podržením aplikace a kliknutím na „add tile“ můžeme vytvořit odkaz na aplikaci ve formě dlaždice na ploše. Nechybí zde zamykací obrazovka, která se odemyká tak jako u všech Windows 8.

 

Závěr

Grafické zpracování vám umožní rychlou orientaci v umístění vašich aplikací. Vše běží plynule bez jakýchkoliv problémů. Aktualizace vycházejí  minimálně jednou za měsíc. Rozhodně bych vám doporučil si aplikaci stáhnout a vyzkoušet. Myslím, že budete překvapeni, co všechno dokáže.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

16 KOMENTÁŘE

 1. Používal jsem nějaký čas, ale chyběla mi podpora scrollování u widgetů. Přešel jsem pak na Lightning Launcher, který scrollování podporuje a lze ve výsledku nakonfigurovat obdobně jako Windows Phone (líbí se mi jednolitá dlouhá plocha se svislým posunem, kde mám vše, co potřebuji: widgety, složky s oblíbenými aplikacemi atd.). Zajímavé je, že i widgety lze umístit do složek. Doporučuji vyzkoušet. Jen snad nastavení je trochu komplikovanější.

  • Mě aplikace vyhovuje nejvíce, protože widgety nepoužívám. Na horní liště alespoň u samsungu mám spravce Wifi, GPS atd.. 🙂 A složy také nevyu6iju. Jinak děkuji za tip 🙂

 2. Zarazi me, ze aplikaci doporuci nekdo, kdo ji sam nevyzkousel. Pokud ano, musel by prece vedet, ze zamykaci obrazovka ma bug, diky kteremu po restartu mobilu nezadate PIN. Vedel by i to, ze horni lista je volitelna, muze ji nahradit lista z WP8. Cele to na me pusobi, ze nekdo z Play opsal popis aplikace a udelal z toho clanek.

  • Jsem autorem dokonce i obrázků. Ten problém je možná důvodem zastaralé aplikace. Musíte launcher aktualizovat přes nastavení – nazvané „more“ a kliknete na check update. Tento problém jsem měl před aktualizací. Aplikaci používám už půl roku a nemám žádné problémy.

   Aktualizace probíhá mimo Google Play, proto budete mít tu starou verzi.

   • Ha! Děkuji za tip, naposledy jsem zkoušel před dvěma měsíci při koupi nového mobilu a to tam ještě ten bug byl. Teď už opravdu funguje dobře. 🙂

    • No vidíte 🙂 Od toho tu jsou komentáře. Fakt nejsem typ, který bude dělat recenzi o něčem, co má teprve pár hodin 🙂 Jsem rád že vám moje rada pomohla

     • No, trochu jsem ho přechválil, zase se ukázal jiný bug. Při vypnutí IM+ Pro zůstane na lockscreenu ikona messengeru a nezmizí, jakoby pořád běžel. Není to tragedie, ale… JInak se zdá, že ostatní jede, jak má.

     • No to je hlavní 🙂 Vemte si kolik aplikací od samotného výrobce vašeho telefonu má chyb. A pokud nejsou chyby tak to zase není optimalizováno pro plynulý chod systému.

     • A v Americe bijou černochy, že? Co má proboha společného bug aplikace s aplikacemi výrobce telefonu? Nechcete si za takovou argumentaci dát pár facek sám?

     • Je rozdíl když někdo vytváří aplikaci za peníze a má tam více bugů než ten co ji vytváří téměř zadarmo 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here