Wifi Timer – automatické zapínání a vypínání Wi-Fi připojení na vašem smartphonu

1

Používáte na svém telefonu či tabletu pravidelně Wi-Fi připojení? Vyzkoušejte aplikaci Wifi Timer, která umožňuje nastavit automatické zapínání a vypínání Wi-Fi v závislosti na čase a dni v týdnu.

 

Používání aplikace je velmi jednoduché, a to i přesto, že není dostupná v češtině. Po jejím spuštění stiskněte tlačítko „Add Schedule“ a následně se objeví obrazovka pro přidání nového časovače. Do první kolonky přidejte název, abyste svůj časovač poznali. Potom zvolte dny, ve které chcete tento časovač použít. A nakonec nastavte časy, kdy se má Wi-Fi zapnout a vypnout. Můžete samozřejmě nastavit jen jeden čas – např. pouze vypnutí, v tomto případě bude aplikace Wi-Fi připojení pouze vypínat, což se hodí, pokud na to zapomínáte před spaním. Časovač uložíte a aktivujete stisknutím tlačítka „Save“.

 

Na hlavní obrazovce můžete spravovat jednotlivé časovače. Krátkým kliknutím se dostanete do obrazovky pro změnu názvu a času. Dlouhým kliknutím vyvoláte menu pro aktivaci či deaktivaci časovače nebo jeho smazání.

Budoucí aktualizace by měla podle vývojáře přidat několik dalších užitečných funkcí, například widget, podporu zobrazení na šířku a překlad uživatelského rozhraní do jiných jazyků. WiFi Timer si můžete stáhnout zcela zdarma a bez reklam z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

  • fdg

    ano!!!! přesně toto jsem hledal!!!