Waterbot – abyste nezapomínali zalévat květiny

0

Všichni se asi shodneme na tom, že rostliny jsou příjemným doplňkem každé místnosti, ale kdo má myslet na jejich zalévání? Naštěstí existuje pomocník v podobě aplikace s názvem Waterbot, která za vás sice květiny nezalije, ale alespoň vám nutnost zalití připomene.

waterbot 3 waterbot 2 waterbot 1

Jak aplikace funguje? Stačí, když do databáze zadáte jednotlivé rostliny, které máte v bytě, domě či kanceláři. U každé z rostlin můžete pro snadnější orientaci přidat její ikonku nebo reálnou fotografii, kterou sami pořídíte. A samozřejmě musíte zadat také interval zalévání v rozmezí půl dne až dvaceti dnů.

Všechny přidané květiny můžete vidět na hlavní obrazovce aplikace spolu s grafickým znázorněním toho, za jak dlouho je bude nutné zalít. Jakmile nastane čas na zalití, pošle vám Waterbot upozornění do notifikační lišty. Notifikace je možné v nastavení aplikace vypnout nebo je povolit jen v určité části dne (ráno, v poledne či večer).

Waterbot má příjemné uživatelské rozhraní optimalizované také pro tablety a je ke stažení zcela zdarma – jediným omezením je malý reklamní banner v dolní části obrazovky, který bohužel není možné žádným způsobem vypnout. Odkaz ke stažení z Google Play Store naleznete níže:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here