Velikonoční ošatka dnes přínáší SIMS 3 zdarma

16

Vodafone v rámci své Vánoční akce „Veselé velikonoce“ připravil pro své stávající i nové zákazníky aplikaci Velikonoční ošatka, kterou si můžete stáhnout zdarma na Android marketu. V ošatce naleznete každý víkend překvapení v podobě placených aplikací zdarma. Dnes si pro uživatele Androidu Vodafone připravil aplikaci SIMS 3.  Jste-li zákazníkem Vodafonu stačí ve Vašem telefonu povolit datové služby a můžete si aplikací stáhnout zdarma (všichni, kteří ještě nepoužívají internet v mobilu, je zdarma aktivní denní balíček Internetu v mobilu (FUP 20 MB) každý pátek, sobotu a neděli, všem kteří mají aktivní datový balíček Vodafone zdvojnásobil FUP v listopadu, prosinci a lednu).

Velikonoční ošatka


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

SIMS 3

SIMS 3 jistě netřeba představovat Electronic Arts vytvořil port veleúspěšné PC hry na Android. Můžete si  tak užít nekonečnou zábavu na svém Androidu.  Vytvořte si svůj vlastní svět s postavami, jak Vás jen napadne. Množnosti jsou téměř neomezené.

SIMS3 SIMS3

Pro případné zájemce, kteří nevyužijí bezplatného stáhnutí aplikace do dnešní půlnoci přes Velikonoční ošatku


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 • Jimmy

  Akorát SIMS nejsou pro SGS2! 🙁 Takže si je neužiju:(

 • tombik

  JIMMY a koukal jsi na market? Vodafone mi tvrdí že verze pro LGO2X není a přitom je na marketu vidím a můžu koupit….

  A trochu mne zklamali nutností stahovat přes 3G. Propasírovat pár 60MB her přes 3G znamená zabít si fup za 6 otevřených vajec :-/

  • Jimmy

   Koukal sem na market… a tam bylo že to není pro můj telefon… 🙁

 • jonathanio

  Nevím, kde bude problém, ale na mém SGS2 se to stáhlo. První instalační soubor o velikosti zhruba 2mb přes 3G a zbylých 60mb už šlo přes wifi.

  • Jimmy

   Tak to seš borec.. mě to ráno nešlo..

 • HUdasp

  Tak když nejsem zákazník VDF, tak mám smolíka..

  • jonathanio

   Zkusil jsi to? Nic tam o podmínce být zákazníkem VF nepíšou, jen musíš mít nějaký datový tarif.

   • jonathanio

    Hm, tak píšou.

 • jf

  Hloupý dotaz hloupého začátečníka.
  Když si to stáhnu, lze to nějak zazálohovat pro pozdější opětovnou instalaci? Nějak mi dochází místo v mobilu (respektive rpo to, abych něco nainstaloval musím vždy neco smazat).
  Díky

  • František Kučera

   Nelze

  • UrbiCZ

   Jde to. Zálohuj si jen soubor s koncovkou apk (ten, který se ti sosnul jako první přes data operátora). V budoucnu ti to půjde instalovat přes tento soubor.

   Mně to teda šlo. Odinstaloval jsem hru, smazal veškerá data na SD kartě týkající se The Sims 3 a poté reinstaloval přes apk soubor a opět se mi nasosala data (43MB) a hrál jsem….

  • Petr Houška

   Ano s ROOTem jde pomocí určitých aplikací (Titanium Backup) zazálohovat aplikace.

 • Mafa

  Pro mou Xperii Mini taky pisou ze neni. A daly mi ke stazeni za to nejakou Jewel Quest 3 World

  • Jimmy

   Psal jsem jim mejl… nenapsali mě zatím nic, jsem bez hry… 🙁 zatím… asi na vždy:-D

 • Carmen Cortezova

   Ahoj všichni, jen vám chci říci, věřte či
  nevěřte, splnilo se mi přání, které jsem měl, a znám další lidi, kterým
  se to též splnilo, takže nic neztratíte tím,že to zkusíte.Nevěřím na čáry, ale…………..pracují se mnou dva kolegové, kterým se to přání splnilo, takže vám přeji hodně štěstí.Hodně lidí si není jistých, co byv životě chtěli.Dostal jsem tento list přes přítele, udělal jsem, co mi řekl a po týdnu se stalo skutočností to, co jsem si přál.Tady je přesná kope, takže: fungujeto !Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x).Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x).Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x).Mysli
  na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi
  myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x.Teď je tu
  náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a,
  zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na
  to přání.Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a.Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne.Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání.Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností.Nebose to nikdy nestane..