TurboCollage – rychle a jednoduché vytvoření koláže z vašich fotografií

0

Pomocí aplikace TurboCollage můžete rychle a jednoduše vytvořit z vašich fotografií dobře vypadající koláže.

Po spuštění aplikace se zobrazí prázdný bílý list, na kterém budeme vytvářet koláže. Ještě než začneme, můžeme pomocí voleb pod tlačítkem Menu otočit pozadí na šířku, změnit jeho velikost či barvu pozadí. Tyto možnosti jsou samozřejmě dostupné také kdykoliv jindy během vytváření koláže.

Jednotlivé fotografie přidáte do koláže kliknutím na ikonu v levém horním rohu. Můžete přidávat fotografie z galerie nebo pořídit nové pomocí fotoaparátu. Při přidávání obrázků z galerie se projeví jedna z největších nevýhod aplikace TurboCollage: nelze označit více fotek a přidat je hromadně, ale musíte je složité přidávat jednotlivě.

  

Po přidání fotografií se automaticky vytvoří základní koláž, kterou můžeme dále upravovat. Kliknutím na šipku v levém dolním rohu dojde k přemístění všech obrázků a zároveň se změní styl rámečků. Pokud označíte jakoukoliv fotku z koláže, zobrazí se u ní ikona, pomocí které můžeme změnit umístění, orientaci nebo velikost této fotky.

Tlačítky v dolní části lze daný obrázek odstranit z koláže nebo změnit jeho pořadí nad/pod jiné obrázky. Nakonec můžeme do koláže přidat text, což provedeme pomocí tlačítka Menu a následným stiskem odpovídající ikony. Po zadání textu lze změnit jeho barvu a stíny. Po vložení textu do koláže lze pomocí už známé ikony upravit jeho velikost, orientaci či umístění.

 

Po veškerých úpravách koláž uložíme ve formátu JPEG ikonou v pravém horním rohu. Pomocí stejné ikony lze výsledný obrázek také poslat e-mailem nebo nahrát na Facebook. Zároveň se uloží také koncept koláže, který lze později kdykoliv otevřít a pokračovat v úpravách.

  

TurboCollage je opravdu užitečnou aplikaci, pokud se vám někdy zachce vytvořit nějakou koláž z fotografií. Daní za jednoduchost a rychlost je velmi omezený výběr možností přizpůsobení koláže. TurboCollage lze stáhnout zdarma. Po skončení trial verze se občas během úprav objeví hladká hláška, pomocí které lze přispět a poděkovat vývojářům.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Klady a zápory:

+ rychlost a jednoduchost ovládání

+ zdarma ke stažení

– omezené možnosti úprav

Hodnocení aplikace: 75 %

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here