Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play – 34. týden

0

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci, škola se nebezpečně blíží a počasí už také chytá podzimní nádech. Kdo může, užívá ještě poslední zbytky volného času. Také asi z tohoto důvodu se v minulém týdne z nových aplikací a her na Google play stahovaly hlaavně hry. Po kratší odmlce opět vyšlo pár lepších titulů, které za vyzkoušení určitě stojí. Které to jsou? Pojďme se na to společně v seriálu Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play podívat. Tentokrát se ohlédneme za 34. týdnem.

Pyramid Run

V této hře vás čeká dobrodružný běh pyramidou s mumiemi za zády. Hra vyniká příjemným a přesným ovládáním, sbíráním zkušeností pro vaši postavu, kterou následně můžete vylepšovat. Hra nabízí na výběr ze 2 postav.

Pyramid Run Pyramid Run Pyramid Run


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ETERNITY WARRIORS 2

Milovníci Diabla a jiných RPG her zbystřete. Na Android konečně dorazil dlouho očekávaný Eternity warriors 2. Oč jde? O v celku slušně propracovanou mlátičku, která vás na hezkých pár hodin zabaví. Vaším úkolem bude pobít armádu monster za každou cenu. Ve hře je také implementovaný online multiplayer, který dodává díky hře úplně nový rozměr zábavy. O co lepší zprávou je, že hra je zdarma. Bohužel díky tomu počítejte s mikrotransakcemi v průběhu, bez kterých bude dohrání oříšek.

ETERNITY WARRIORS 2 ETERNITY WARRIORS 2 ETERNITY WARRIORS 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Unblock Car

Unblock Car je oblíbené sliding puzzle, neboli hra, ve které posouváním předmětů (zde aut) se snažíte vyřešit konkrétní situaci. Vaším úkolem bude vždy dostat červené auto ven z parkoviště, resp. mu uvolnit cestu. Dále už záleží jen na vaší logice, jak se s tím popasujete. Čeká na vás více jak 1000 úrovní k vyřešení. Můžete si zvolit mezi 4 grafickými podobami hry.

Unblock Car  Unblock Car Unblock Car


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

All-In-One Toolbox (14 Tools)

Jak již název aplikace napovídá, jedná se o 14 užitečných nástrojů (od informací o stavu paměti, task killer, několik užitečných čističů, dávkového uninstallu a dalších) pro optimalizaci výkonu systému a vašeho zařízení v jednom. Aplikace je velmi pěkně graficky zpracovaná, intuitivní a přehledná.

All-In-One Toolbox (14 Tools) All-In-One Toolbox (14 Tools) All-In-One Toolbox (14 Tools)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Stick Tennis

Máte rádi tenis? Pak si určitě rádi stáhnete a zahrajete Stick Tennis. Pěkně zpracovanou hru, jež nabízí kromě zábavy také celosvětový žebříček, kde se můžete pokusit se stát nejlepším hráčem ze všech. Každý den přijde jedna výzva, jeden zápas, který může změnit vše.

Stick Tennis Stick Tennis Stick Tennis


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3D City Runner

Další variace Run’n’jump her. Tentokrát ve 3D městečku a s šílenými herními prvky. Běžte jak o život a posbírejte po cestě co nejvíce bodů. Pozor na dopravu.

3D City Runner 3D City Runner 3D City Runner


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Metal bug 2

I když se jedná o hru Metal Slug 2, na Google play je vedená pod názvem Metal bug. Kdo hrál první díl tak ví, že se jedná o klasickou automatovou arkádu, při které rádi zavzpomínáte na dětství.

Metal bug 2 Metal bug 2 Metal bug 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Mountain Moto – Racing Moto

Osedlejte svoji čtyřkolku a vyrazte se vyřádit do terénu. Alespoň virtuálně. Po cestě vysbírejte všechny diamanty a dávejte pozor, ať dojedete do cíle  pořádku.

Mountain Moto – Racing Moto Mountain Moto – Racing Moto Mountain Moto – Racing Moto


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Weather HD Free

Jednou z nejoblíbenějších novinek bylo i hezky zpracovaná předpověď počasí. Někomu může vadit, že je prozatím v angličtině. Někteří uživatelé také poukazují na větší velikost aplikace, která je zapříčiněná HD verzí.

Weather HD Free Weather HD Free Weather HD Free


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Call of Mini – Zombies

Top 10 nejoblíbenějších aplikací minulého týdne uzavírá multiplayerová 3D řež Call of Mini – Zombies. Ano, tušíte správě. Opět se někde vyrojili nemrtví, mozků chtiví potvoráci a vy je musíte do jednoho rozstřílet. Nebudete na to sami, v multiplayer modu vám mohou pomoct až 4 kamarádi.

Call of Mini – Zombies Call of Mini – Zombies Call of Mini – Zombies


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here