Tip na aplikaci: Speedometer by Sygic – dejte sbohem pokutám za rychlost

5

Aplikace Speedometer od slovenské společnosti Sygic Vás během jízdy autem upozorní na policejní radary a hlídky, což Vám mnohdy pomůže ušetřit body a peníze. Aplikace obsahuje informace o více než 50 tisících statických radarů po celém světě, i proto by neměla chybět v Androidu žádného řidiče. Aktuální policejní hlídku či mobilní radar můžete nahlásit jedním dotykem, díky komunitě uživatelů je neustále databáze radarů aktualizována.

Vyjma radarů Vás aplikace také upozorní na nejrůznější nebezpečenství, které se objeví na cestě.  Celá aplikace má holo design, jenž z ní činí stylovou záležitost, která ozdobí přístrojovou desku Vašeho vozidla. Vyjma upozornění aplikace obsahuje GPS tachometr v rámci kterého si můžete nastavit varování při překročení rychlosti.

Stáhněte si aplikaci a vylepšete si váš zážitek z jízdy a dejte sbohem pokutám za rychlost. Aplikace je momentálně dostupná v angličtině, další jazyky včetně češtiny se objeví v průběhu několika týdnů. 

Speedometer Speedometer Speedometer


logo-app
App Name
Sygic maps navigation
Free   
qrcode-app

 • Tomáš

  chtěl bych se zeptat a bude to fungovat na principu GPS nebo datového připojení.Díky 🙂

  • Marek

   Určite na oboch princípoch. Aktualizovanie a hlásenie radarov, či prekážok bez dátového pripojenia nejde.

 • Michal Rubeš

  Tak nějak jsem podle názvu článku čekal spíše aplikaci, která upozorňuje na překročenou rychlost. A ona je to aplikace hlavně pro piráty silnic, aby se vyhnuli pokutám. Nechápu, jak tohle může solidní magazín pustit. A ještě autor nabádá k porušování předpisů: „… a dejte sbohem pokutám za rychlost.“

  • Aplikácia upozorňuje aj na prekročenú rýchlosť. Do budúcna pripravujeme aj ďalšie funkcie zamerané hlavne na zvýšenie bezpečnosti na cestách. Práve to je aj cieľom aplikácie. Nechceme podporovať tých, ktorí porušujú rýchlosť. PS: pracujem pre Sygic.

  • blafan

   Ty budeš dobrý ovčan …..nechat se škubat a ještě u toho blahem mlaskat :-(((