Tip na aplikaci: Moje trasy od Googlu

4

Moje trasy

V rámci aplikace Moje trasy můžete zaznamenávat vaši trasu, rychlost, vzdálenost a nadmořskou výšku při chůzi, běhu, jízdě na kole a jiných venkovních aktivitách. Během zaznamenávání trasy můžete v reálném čase zobrazovat data, přidávat k trase poznámky a poslouchat pravidelná hlasová oznámení o průběhu. Tuto možnost jistě uvítají všichni turisté a rekreační sportovci.

 Moje trasy4 Moje trasy3  Moje trasy2

Aplikace Moje trasy umožňuje synchronizovat trasy a sdílet s přáteli prostřednictvím Disku Google. Zároveň si můžete zobrazit trasy, které s vámi sdílí přátelé. Své zaznamenané výkony můžete publikovat pomocí adresy URL na sociálních sítích Google+, Facebooku, Twitteru atd…. Kromě Disku Google můžete trasy exportovat také do služby Google Maps Engine, Tabulek Google nebo externího úložiště.

Moje trasy5 Moje trasy6 Moje trasy7

Aplikace Moje trasy zaznamenává statistiky o zeměpisné poloze a rychlosti pomocí senzoru GPS v zařízení, ale umožňuje také synchronizaci s biometrickými senzory jiných výrobců. Lze propojit se snímačem tepové frekvence Zephyr HxM Bluetooth, Polar WearLink Bluetooth a ANT+ (vyžaduje telefon kompatibilní se zařízeními ANT+).


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 • Ales

  Jedina aplikace ktera me drzi na androidu, na WP jsem nenasel dostatecnou nahradu

 • MartinezZ

  Appka je to vskutku skvělá, malá, jednoduchá, prostá blbostí a balastu a záznam trasy umí fakt skvěle. To jsou plusy.

  Mínusy: Na Xperii SP se mi po zapauzování záznamu již nedaří při pokračování navázat komunikace s GPS, prostě aplikace vůbec GPS neinicializuje a stále jen píše něco ála „Čekání na připojení satelitů“ nebo tak. Když spustím jinou appku, využívající GPS, třeba Mapy.cz, GPS se aktivuje a najde moji pozici v Mapy.cz, ale Trasy na to stále kašlou a už nezačnou zaznamenávat dál. Je nutné záznam stopnout a začít zaznamenávat hned znovu, což už GPS aktivuje, najde pozici a začne zaznamenávat. Bohužel ale zase od nuly – takže tak získáte na trasu dva záznamy od A do B a od B do C. To je dost škoda takovéhle chyby.

  Řešení: Prostě nepauzovat záznam a nahrávat i když sedíte třeba v restauraci v půli tůry na obědě – holt se vám ta hoďka jídla započte do trasy, no 🙁

 • Ales

  MartinezZ
  Tuhle chybu mi to nedela a ani nikdy na zadnym jinym telefonu nedelalo.

  Jeste by slo – coz mam ozkouseno – export do GPX (obe trasy) a otevrit v textaku a suverene to tam nakopirovat, tagy asi novy segment jinak to bude hazet chybu v grafech a hodnotach 😉 vse ulozit aimport z uloziste a ze dvou tras je jedna 🙂

 • Bubla

  super appka . pouzivam uz dlouho hlavne na motovylety ale
  po posledni aktualizaci nemohu vyexportovat trasu do google maps engine.
  to mi vyrazne vadi hlavne kvuli sdileni tras.