Smart Screen Off – probuďte telefon vyndáním z kapsy a uspěte zandáním

5

Již Vás omrzelo mávání na telefon, aby se odemkl a chtěli byste něco ještě jednoduššího? Třeba aby se sám odemkl vždy, když jej vyndáte z kapsy a zase se uzamkl, když jej do ní zandáte? Tak to na nic nečekejte a instalujte aplikaci Smart Screen Off.

Ta totiž funguje na velmi podobném principu, jako námi dříve představená Smart Screen On, jen je o něco málo jednodušší. Namísto na základě přednastavených gest odemyká telefon při pouhém uvolnění prostoru před senzorem přiblížení.

Současně i v lite verzi zvládá telefon také zamykat. Jednoduše tak může úplně odbourat používání tlačítka na odemknutí. Při vyndání z pouzdra totiž telefon odemkne a při zandání zas uzamkne.

V případě, že jej budete chtít na chvíli deaktivovat, poslouží také velmi dobře. Telefon totiž při uvolnění senzoru odemkne jen v případě, že jej sám předtím uzamkl. Pokud tedy telefon uzamknete klasicky tlačítkem, tak jej sám odemykat nebude.

Pro verze se od Lite liší pouze rozšířeným nastavením, které poskytuje možnost skrytí aplikace z notifikační lišty, využití kombinace proximity a světelného senzoru, automatické zapínání při startu telefonu anebo deaktivaci snímání po určité dobé nečinnosti.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 • …No…Name…

  Nežere to zbytečně moc baterky?

  •  Z vlastního testování se (na SGS) zdá, že ani moc ne. Je ale pravda, že každou noc nabíjím.

   • …No…Name…

    Díky za odpověď, asi také otestuji 🙂

 • Tony

  Škoda, že na Evu3D sa iba rozsvieti displej a potom to musím odomknúť ručne, ale zamknutie ide v pohode

  • Tony

   Tak oprava, musel som tam niečo zaškrtnúť aby sa to odomklo.