Shush! Ringer Restorer – ztiště telefon jen na určitou dobu

3

Také leckdy potřebujete ztišit telefon jen na určitou dobu a nechce se Vám kvůli tomu nastavovat profily v leckdy až příliš komplexních aplikacích? Zároveň hledáte něco jednoduchého a intuitivního? Tak přesně takovou aplikací je Shush! Ringer Restorer.

Jak jsem již nastínil v úvodu, tato aplikace je určená pro časově omezené ztišení telefonu. Její výhodou je, že po zapnutí se přesune na pozadí a její samotná aktivace probíhá na základě použití klasického ztlumení pomocí hardwarových tlačítek. Jakmile tedy ztlumíte hlasitost zvonění na minimum, vyskočí malé okno s přehledným kruhovým časovačem. Zde si jednoduše navolíte, za jak dlouho chcete obnovit hlasitost (krokování je po 1/4 hodiny) na původní úroveň. Výhodou je také přehledné zobrazení, v kolik přesně hodin daný okamžik nastane.

Pokud byste náhodou chtěli obnovovat na jinou hlasitost, než původní, stačí kliknout na malý trojúhelníček vlevo dole a táhnout doprava/doleva. Pokud z aplikace odejdete bez potvrzení pomocí tlačítka „Shush“ bude zvonění ztišeno na neurčitou dobu.

Žádné klasické nastavení zde nehledejte. Jediné co můžete je změnit barvu všech prvků a zapnout/vypnout oznámení v notifikační liště o čase, kdy se hlasitost znovu obnoví.

Shush_2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Podporované verze Androida: 2.0+
Velikost: 67kB
App2SD: Ne

  • tyrko

    Tak tohle je moc užitečná aplikace. Já pořád zapomenu že jsem si v škole stišil telefon a pak večer koukám, že jsem měl 10 nepřijatých hovorů, jenom jsem to neslyšel, protože jsem měl celej den stišený telefon… tohle je moc skvělá aplikace. jistě vyskouším

  • Já používám aplikaci Shh! auto-silencer . Nastavim v něm časy podle rozvrhu a aplikaci mi sama vypíná a zapíná zvuky…. Fakt super prográmek sice placenej, ale nikdy mě nezklamal.

  • Berooshka

    úplně dokonalá aplikace kterou jsem už dlouho hledala… na htc wildfire jsou jenom tři profily a už mě štvalo že buď telefon ráno neslyšim, protože je ztišený na noc, nebo mě zase zbytečně probudí v noci pokud nevypnu zvonění… takhle je to elegantně vyřešeno! díky za tip!