Seesmic – klient pro sociální sítě [Facebook, Twitter]

1

Téměř každý je v dnešní době alespoň na jedné sociální síťi, a zároveň velká část této skupiny vlastní a používá mobilní telefon nebo tablet s operačním systémem. Aplikace Seesmic dokáže hezky a přehledně spravovat účet na Facebooku či Twitteru. Níže se podíváme, jak aplikace vypadá a co vlastně nabízí.

Po nastavení a uložení jednotlivých účtů zvolíte, který chcete prohlížet a číst. V případě Twitteru vidíte Timeline, Replies, Messages a Profile. Timeline je samozřejmě k prohlížení příspěvků sledovaných lidí, kde vidíte i své příspěvky a replies odhaluje veškeré zmíňky Vás ve formátu @vase_prihlasovaci_jmeno. Položka Message je samozřejmě pro soukromé zprávy a Profile nabízí náhled na počet Vašich tweetů nebo počet followerů nebo zároveň editaci avatara.


seesmic  seesmic  seesmic

Otevření účtu na Facebooku je podobné až na pár drobností, které rozlišují sociální sítě mezi sebou. Položka News Feed je podobná jako Timeline u Twitteru, takže vidíte sdílené příspěvky od Vašich přátel nebo oblíbených stránek. Friends skrývá seznam Vašich přátel s možností shlédnutí vyplňených informací, zdi, přátel a nebo stránek. Zeď stránek otevřete a čtete pod položkou Pages. Poslední v nabídce je Wall, kde je soupis filtrovaný pouze Vašich příspěvků.

Seesmic má své mouchy:

– Facebook nenabízí psaní ani čtení soukromých zpráv
– editace profilu aplikace nenabízí
– v News Feed nejsou všechny příspěvky

seesmic  seesmic  seesmic

Za to se jedná se o rychlou, intuitivní a pohodlnou aplikaci, která při sdílení tweetu/příspěvku nabízí sdílení na všech spravovaných sociálních sítích zároveň, s přiložením fotografie, videa a aktuální lokací a nebo odkazu na mapu. V nastavení nechybí automatické aktualizace, zobrazení upozornění, volby vyzvánění nebo tónu, počet zobrazených zpráv, velikost písma a ani nastavení pro sdílení fotografií a videa pro Twitter.

seesmic  seesmic

Co říci na závěr?

Aplikace Seesmic je nadprůměrná a i přes některé mouchy je dle počtu stažení na Android Marketu velice oblíbená.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here