Rychlost.cz má aplikaci, která umožňuje měřit rychlost mobilního internetu

0

rychlost 1 rychlost 2 rychlost 3

Web Rychlost.cz patří k nejoblíbenějším českým nástrojům pro měření rychlosti internetového připojení. V Google Play Store se nedávno objevila stejnojmenná, pomocí které můžete měřit rychlost mobilního internetu či Wi-Fi sítě, ke které jste připojeni.

Jedná se o velmi jednoduchou aplikaci, která však dělá přesně to, k čemu je určena. Po spuštění stačí kliknou na velké červené tlačítko „Start měření“ a za několik sekund už máte k dispozici informace o aktuální rychlosti downloadu, uploadu i odezvě vašeho internetového připojení.

Všechny výsledky měření se ukládají do aplikace a můžete k nim přistupovat přes kartu „Výsledky“. Bohužel není možné uložené výsledky  žádným způsobem přejmenovat nebo smazat. Na další kartě s názvem „Nastavení“ najdete možnost přihlášení k vašemu účtu na Rychlost.cz nebo tam můžete zapnout/ypnout měření uploadu a zvolit jednotky (kbit/s nebo Mbit/s), v jakých se mají výsledky testu zobrazovat.

Celá oficiální aplikace Rychlost.cz je navíc zdarma ke stažení, pouze obsahuje malý reklamní banner v dolní části obrazovky, který však svou přítomností nijak neručí. Stahovat můžete z Google Play Store.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app