Route 66 nová navigace pro Android

29

Na MWC byla představena nová verze navigace Route 66 s podporou Androida. Hlavní výhodou této navigace je použití kvalitních map od společnosti TomTom.Tato navigace nabízí nepřeberné množství různých funkcí pro řidiče. Zmiňme jen 3D pohled na terén, informace o počasí, propojení s wikipedii, hlasovou podporu v 57 jazycích, informace o reálné dopravní situaci, informace o radarech. Hlavní výhodou oproti jiným na trhu je funkce. Follow Me Augmented reality. Která Váš telefon změní v online navigací s obrazem, na displej je promítané auto s okolní krajinou následováním tohoto automobilu se dostanete přímo do cíle.

Navigace se v Android marketu v nejbližších dnech, mapy jsou ke stažení zdarma s doživotní licencí, budete mít  možností vyzkoušet 30 denní verzi podpory navigace zdarma. Licence pro navigaci se bude dát koupit na 30 dní, rok, doživotně. Route 66 je dostupný na Android 2.1 a vyšší.

29 KOMENTÁŘE

  • Ona navigace Route 66 má své „mouchy“. Kdykoliv sjedu z dálnice nebo státní silnice na okresku, ozve se mi hláška „Vjíždíte do ne zcela zmapované oblasti. Můžete dostat zavádějící informace“. Podle této navigace se nedá jet ani z Prahy do Nového Knína. Navíc jsou velmi neochotní k jakékoliv podpoře. Rozhodně Route 66 NEDOPORUČUJI!

 1. perfektní video 😀 mně se už taky stalo něco podobného…jednoduše jsem se koukl jinde a pak jsem vůbec nevěděl kudy šli kámoši.. a dokonce to bylo v Chorvatsku, takže jsem vůbec nic nepoznal..pak jsem měl pořádně vysoký účet kvůli telefonování… ale předpokládám, že tahle navigace zas potřebuje internet, takže mi asi bude na nic v zahraničí bez internetu..

 2. Velmi zajímavé, ale pořád nic. Jaká bude asi cenová relace možností zakoupení licencí? Doufám, že to nebude jako u navigonu.

 3. Jakoby se od MWC po ní slehla zem. Zatím se nic neví, ale jakmile se dozvíme další info budeme určitě informovat.

 4. Dobrý večer, asi budu vypadat jako ňouma, ale nevyznám se jak v navigacích, tak ani v novodobých telefonech. Chtěl bych si pořídit LG Optimus 2x s OS Android 2.2 a využívat jej hojně jako navigaci do auta, rád bych však využíval navigaci pouze pasivně, tedy bez připojení na internet a otázkou je, zda se taková možnost vůbec nabízí. Licenci aplikace si samozjřejmě zaplatím, za internet v mobilu však platit nechci. Děkuji za odpovědi.

  • Zdravím, měl jsem stejný problém. Koupil jsem si telefon s tím, že nebudu kupovat zvlášť autonavigaci a tedy že budu tuto funkci využívat v mobilu. Po zakoupení MT jsem ale zjistil, že navigace sice funguje, ale musím být on-line a tedy v cizině nepoužitelné. Sháněl jsem všude možně off line pro Androidy, ale v Marketu jsem našel jen 5 denní verzi a pak zakoupit licenci. Nakonec jsem vše vyřešil tak, že jsem si koupil licencovaný Sygic Mobile Maps 10. Je to paměťová karta, která se zasune do telefonu, nainstaluje a normálně funguje. Jsou na ní mapy celé Evropy a mám vyzkoušené, funguje bezvadně. Já jsem si program překopíroval na svou paměťovku-byla povolena výrobcem 1 kopie, a klidně orig. kartu přenechám. Orig. stál něco kolem 1800,-Kč. Dal bych jí za 1/2. Je to orig. karta v obalu a návodem na instalaci. Jednoduché-zvládl jsem to i já-laik.

 5. Dobrý den, obávám se, že koupit si takový chytrý telefon jako je LG optimus 2X a uvažovat o tom, že si do něj nedám internet v mobilu, tak to určitě není dobrý nápad. Je to jako když si koupíte auto, které navíc ještě hodně žere a řeknete, že nehodláte do něj tankovat. Telefony s androidem jsou přímo dělané pro mobilní internet, bez toho vám nepojede prakticky nic, žádná aplikace 🙁 Můžete volat, posílat sms, ale na to nepotřebujete android. Jinak offline navigace samozřejmě jsou, stačí jen koupit licenci a využíváte bez problémů. Docela dobře teď vypadá Sygic Aura, zkoušel jsem chvíli a dobré. Já mám navigon a nejsem nijak extra spokojený. Takže opravdu doporučuji zakoupit paušál na data, potom vám bude LG optimus 2x velmi dobrým pomocníkem, spoustu věcí si vyřídíte přímo z telefonu a nebudete muset pak ani zapínat PC.

 6. Pavlovi: s marsec-em souhlasím pouze částečně. Mám HTC (už druhý,nyní model HD)a vždy jsem měl navigaci Tom-Tom, která nestahuje data z webu a potřebuje jen napájení. Mimochodem – tato navigace mi připadá lepší = lepší funkce, lepší výpočet cest a lepší mapy, než navig.v autě, což je totální ostuda. Jde o Kenwood který vlastně skutečně vyrábí Garmin. Tak tady fakt není o co stát. Jestli už máš LG, at ti dobře slouží. Jinak nedám dopustit na HTC, příští týden budu mít nový, model Z kvůli klávesnici.

  • On neříká Desire, on říká HTC a jak známo, tato firma vyráběla i telefony se starým WinMob 6.x na který TomTom byl.
   //I když Go byl IMHO lepší

 7. Co se týká telefonu, tak jsem do teď neměl lepsí než je Optimus. Máká jak vzteklej mluvení sms jak kontaky, tak text. Geocahcing bez problému, ale je potřeba připojení. Doma přes wifi a venku g3. Možnost hotspotu je vynikající. Je to nej fon za 1 Kč. Pouze výdrž baterie je hrozná, ale co chcete při těch spuštěnejch aplikací. Celej telefon jsem zvládnul bez jakýkoliv návodu k obsluze a to nejsem žádny specialista. Na marketu jsem stáhnul aplikaci be on road a plně mi nahradila garmina auto navigaci. Je to prostě bomba. Spousta her atd. Všem doporučuji.

 8. Na Galaxy S II ti sygic maps 10 nepůjde protože s androidem 2.3.3 nekomunikuje můžu také přenechat orig. kartu této navigace; na Galaxy S I fungovala perfektně, pořídila jsem si S II a teď mám smolíka musím se poohlédnout po jiné navigaci.

 9. dobrý den,
  můžete mi prosím poradir nějakou navigaci, která unguje i bez přístupu na interenet a ve které jdou nastavit místa, kterýma chci jet???

  děkuji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here