Route 66 nová navigace pro Android

29

Na MWC byla představena nová verze navigace Route 66 s podporou Androida. Hlavní výhodou této navigace je použití kvalitních map od společnosti TomTom.Tato navigace nabízí nepřeberné množství různých funkcí pro řidiče. Zmiňme jen 3D pohled na terén, informace o počasí, propojení s wikipedii, hlasovou podporu v 57 jazycích, informace o reálné dopravní situaci, informace o radarech. Hlavní výhodou oproti jiným na trhu je funkce. Follow Me Augmented reality. Která Váš telefon změní v online navigací s obrazem, na displej je promítané auto s okolní krajinou následováním tohoto automobilu se dostanete přímo do cíle.

Navigace se v Android marketu v nejbližších dnech, mapy jsou ke stažení zdarma s doživotní licencí, budete mít  možností vyzkoušet 30 denní verzi podpory navigace zdarma. Licence pro navigaci se bude dát koupit na 30 dní, rok, doživotně. Route 66 je dostupný na Android 2.1 a vyšší.

 • Michal

  Tahle navigace se mě dost líbí. Už se těším až bude v marketu.

  • Ontheroad.cz

   Ona navigace Route 66 má své „mouchy“. Kdykoliv sjedu z dálnice nebo státní silnice na okresku, ozve se mi hláška „Vjíždíte do ne zcela zmapované oblasti. Můžete dostat zavádějící informace“. Podle této navigace se nedá jet ani z Prahy do Nového Knína. Navíc jsou velmi neochotní k jakékoliv podpoře. Rozhodně Route 66 NEDOPORUČUJI!

 • taky se těším… vypadá zajímavě. aspoň za vyzkoušení 😀

 • professor

  perfektní video 😀 mně se už taky stalo něco podobného…jednoduše jsem se koukl jinde a pak jsem vůbec nevěděl kudy šli kámoši.. a dokonce to bylo v Chorvatsku, takže jsem vůbec nic nepoznal..pak jsem měl pořádně vysoký účet kvůli telefonování… ale předpokládám, že tahle navigace zas potřebuje internet, takže mi asi bude na nic v zahraničí bez internetu..

 • Tonda

  Velmi zajímavé, ale pořád nic. Jaká bude asi cenová relace možností zakoupení licencí? Doufám, že to nebude jako u navigonu.

 • Tonda

  Je mi moc líto, ale ty „nejbližší dny“ se setsakra prodlužují.

 • Tonda

  Tak kdy už konečně?!!!

 • Petr Houška

  Jakoby se od MWC po ní slehla zem. Zatím se nic neví, ale jakmile se dozvíme další info budeme určitě informovat.

 • pawe

  Taky se na ni už těším? Snad to bude první plnohodnotná navigace pro Android.

 • Pavel

  Dobrý večer, asi budu vypadat jako ňouma, ale nevyznám se jak v navigacích, tak ani v novodobých telefonech. Chtěl bych si pořídit LG Optimus 2x s OS Android 2.2 a využívat jej hojně jako navigaci do auta, rád bych však využíval navigaci pouze pasivně, tedy bez připojení na internet a otázkou je, zda se taková možnost vůbec nabízí. Licenci aplikace si samozjřejmě zaplatím, za internet v mobilu však platit nechci. Děkuji za odpovědi.

  • arny65

   Zdravím, měl jsem stejný problém. Koupil jsem si telefon s tím, že nebudu kupovat zvlášť autonavigaci a tedy že budu tuto funkci využívat v mobilu. Po zakoupení MT jsem ale zjistil, že navigace sice funguje, ale musím být on-line a tedy v cizině nepoužitelné. Sháněl jsem všude možně off line pro Androidy, ale v Marketu jsem našel jen 5 denní verzi a pak zakoupit licenci. Nakonec jsem vše vyřešil tak, že jsem si koupil licencovaný Sygic Mobile Maps 10. Je to paměťová karta, která se zasune do telefonu, nainstaluje a normálně funguje. Jsou na ní mapy celé Evropy a mám vyzkoušené, funguje bezvadně. Já jsem si program překopíroval na svou paměťovku-byla povolena výrobcem 1 kopie, a klidně orig. kartu přenechám. Orig. stál něco kolem 1800,-Kč. Dal bych jí za 1/2. Je to orig. karta v obalu a návodem na instalaci. Jednoduché-zvládl jsem to i já-laik.

   • Tomáš Marek

    Dobrý den,měl bych zájem o Vaši kartu s navigací,pokud je nabídka ještě aktuální,kontaktujte mě prosím na marek.tom@seznam.cz ,díky s pozdravem Tomáš

   • katka

    Ahoj asi máš jěště na prodej tu kartu s mapami na prodej?

 • marsec

  Dobrý den, obávám se, že koupit si takový chytrý telefon jako je LG optimus 2X a uvažovat o tom, že si do něj nedám internet v mobilu, tak to určitě není dobrý nápad. Je to jako když si koupíte auto, které navíc ještě hodně žere a řeknete, že nehodláte do něj tankovat. Telefony s androidem jsou přímo dělané pro mobilní internet, bez toho vám nepojede prakticky nic, žádná aplikace 🙁 Můžete volat, posílat sms, ale na to nepotřebujete android. Jinak offline navigace samozřejmě jsou, stačí jen koupit licenci a využíváte bez problémů. Docela dobře teď vypadá Sygic Aura, zkoušel jsem chvíli a dobré. Já mám navigon a nejsem nijak extra spokojený. Takže opravdu doporučuji zakoupit paušál na data, potom vám bude LG optimus 2x velmi dobrým pomocníkem, spoustu věcí si vyřídíte přímo z telefonu a nebudete muset pak ani zapínat PC.

 • jura

  Pavlovi: s marsec-em souhlasím pouze částečně. Mám HTC (už druhý,nyní model HD)a vždy jsem měl navigaci Tom-Tom, která nestahuje data z webu a potřebuje jen napájení. Mimochodem – tato navigace mi připadá lepší = lepší funkce, lepší výpočet cest a lepší mapy, než navig.v autě, což je totální ostuda. Jde o Kenwood který vlastně skutečně vyrábí Garmin. Tak tady fakt není o co stát. Jestli už máš LG, at ti dobře slouží. Jinak nedám dopustit na HTC, příští týden budu mít nový, model Z kvůli klávesnici.

 • Roman

  @Jura:
  Mně by jen zajímalo, kterého Tom-Tom-a jsi v tom Desire měl.

  • Petr Houška

   On neříká Desire, on říká HTC a jak známo, tato firma vyráběla i telefony se starým WinMob 6.x na který TomTom byl.
   //I když Go byl IMHO lepší

 • Tonda

  Jak se zdá, android má navždy smůlu.

  • arny65

   Koukni na můj komentář na dané téma, pokud buděš mít zájem, ozvi se na můj email.

   • JanDaras

    Zdravím.
    Mám zájem o vaší kartu s navigací pokud ještě je na prodej. Můj email je JanDaras@seznam.cz. Mám Samsung Galaxy S2, poběží mi ta navigace na tomto mobilu s novým androidem 2.3???

 • Ořez

  Co se týká telefonu, tak jsem do teď neměl lepsí než je Optimus. Máká jak vzteklej mluvení sms jak kontaky, tak text. Geocahcing bez problému, ale je potřeba připojení. Doma přes wifi a venku g3. Možnost hotspotu je vynikající. Je to nej fon za 1 Kč. Pouze výdrž baterie je hrozná, ale co chcete při těch spuštěnejch aplikací. Celej telefon jsem zvládnul bez jakýkoliv návodu k obsluze a to nejsem žádny specialista. Na marketu jsem stáhnul aplikaci be on road a plně mi nahradila garmina auto navigaci. Je to prostě bomba. Spousta her atd. Všem doporučuji.

 • Janek

  Na Galaxy S II ti sygic maps 10 nepůjde protože s androidem 2.3.3 nekomunikuje můžu také přenechat orig. kartu této navigace; na Galaxy S I fungovala perfektně, pořídila jsem si S II a teď mám smolíka musím se poohlédnout po jiné navigaci.

  • Poky

   Co takhle Sygic Aura? Ten používám já a pochybuju, že by nešel v 2.3. Navíc je hezčí než Sygic MM10:-)

  • karel

   Na Galaxy S2 s androidem 2.3.4 funguje Sygic maps 10 zcela bezchybně

 • Luky6100

  Dobrý večer,
  mám dotaz ohledně vyhledávání v navigaci Route 66 na Androidu.

  Podle těchto informací (http://www.66.com/support/index.php?cid=CZ&opt=details&p=31&cat=7&faq_id=14925) lze vyhledávat cíl cesty pomocí souřadnic. Bohužel já v nebídce „Hledat“ položku „Latitude/Longitude“ nemám. Jak tam tuto možnost dostanu? Nebo pro verzi na Android není toto vyhledávání přístupné?

  Děkuji za odpověď.

 • lucy

  dobrý den,
  můžete mi prosím poradir nějakou navigaci, která unguje i bez přístupu na interenet a ve které jdou nastavit místa, kterýma chci jet???

  děkuji

 • tom

  potrebuji poradit vymazal jsem navigaci route 66 a ted ji nemuzu najit v obchodu play nevte nekdo proc