Řídící asistent dorazil na Android

3

automatic-in-car-820x420

Pokud patříte mezi motoristy, určitě jste se již setkali se situací, kdy se Vám nechtělo parkovat do nějakého místa a raději byste v tu chvíli využili nějakého parkovacího asistenta. Dneska Vás rozhodně potěším. Firma Automatic, která stojí za vývojem této aplikace, dnes umístila na Google Play aplikaci, která Vám umožní ovládat pomocí telefonu řídícího asistenta.

Problém je zde jediný – potřebujete si zakoupit řídící jednotku za 99,95 dolaru (2000 korun), na kterou se následně pomocí telefonu připojíte a budete moci automobil ovládat pomocí telefonu. Aplikace se navíc postupně učí, takže parkování, pomocí tohoto asistenta, se bude postupem času zdokonalovat a Vám se budou zobrazovat tipy, jak parkovat co nejefektivněji.

Aplikace by měla fungovat na všech telefonech s Androidem ve verzi 4.0 (Ice Cream Sandwich) nebo vyšším.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Zdroj: AndroidCommunity

3 KOMENTÁŘE

  1. Odkud jste to opsal? To je aplikace na diagnostiku (mimojiné) chyb z řídící jednotky motoru vozidla. Jak chcete dostat parkovacího asistenta z donglu, který akorát přenáší/konvertuje data mezi sběrnicí automobilu a telefonem. Jak by to fungovalo u aut bez parkovacích kamer? Zapnete kameru v mobilu a položíte ho na přední nárazník? 🙂

  2. Jo pry je to univerzalni a pujde to na moskviče a novějsi od roku 1978.
    Zrejme prekladatel myslel funkci pripomenuti mista zaparkovaneho vozu 🙂

  3. Nedostupne pre SK ! Asi mame v EU ine auta 🙂 Mam BT OBDII kluc, ktory stal 10€ a poskytuje info z riadiacej jednotky. Je mrte aplikácií na spracovavnie tychto dat a netreba kupovat nic za 100$ 🙂 ako sa pise v komentoch na GP, aplikacia je odsudena k zaniku :))

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here