Radio Tycoon – vytvořte si vlastní rádio

1

Vyzkoušejte českou online hru Radio Tycoon, ve které si vytvoříte vlastní rozhlasovou stanici.

Možná jste někdy snili o tom, že budete mít svoje rádio. Tento sen si teď můžete alespoň částečně splnit ve hře Radio Tycoon. Nečekejte ale, že hned zpočátku budete mít velkou stanici se statisíci posluchači. Při vytváření své stanice musíte totiž začít pěkně od píky. Takže si vyberte vzhled své postavy, název rádia a umístěte své vysílací studio do mapy. Přesněji spíše než studio je to vlastně garáž s jedním pracovníkem (vámi) a malou anténou, která vám umožňuje vysílat do blízkého okolí. Pokud se ale budete o své rádio dobře starat, budete brzy moct rozšířit studio, koupit do něj dekoraci, přijmout nové zaměstnance (vaše přátelé z Facebooku) nebo si třeba zaplatit reklamní kampaň. Musíte se také starat o technické vybavení studia (mixák, mikrofon…) a programovou nabídku (včetně pouštěné hudby).

Radio Tycoon vyžaduje zejména pravidelné hraní – jen díky tomu budete moct pečovat o své zaměstnance (kupovat jim jídlo a nápoje pro doplnění energie) a pouštět hudbu z koupených CD. Právě to je klíč k úspěchu, tj. vydělávání peněz a hlavně získání více posluchačů. Hra funguje v reálném čase (tedy i když jí zrovna nehrajete) a pro její hraní je bohužel nutné připojení k internetu.

Radio Tycoon je skvělý ekonomický simulátor, který je díky propojení s Facebookem doplněný o sociální funkce. Potěší také, že je hra zdarma a kompletně v češtině. Svoje rádio si můžete poslechnout přímo ve hře nebo kdykoliv zde na Facebooku. Najdete tam také mapu pokrytí a brzy by měla být přidána i možnost hraní Radio Tycoonu přímo na Facebooku.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here