Projekt Chameleon má problémy – začíná odznova

1

O velice zajímavém projektu, který nese název „Chameleon“, jsme se již na našem webu zmínili (konkrétně v tomto článku). Cílem projektu bylo tehdy vybrat určitou částku, aby se Chameleon dostal do výroby či na Google Play. Peníze byly vybírány od dobrovolných přispěvovatelů pomocí projektu Kickstarter.com .

Projekt požadovaných 50 000 dolarů nakonec získal – tím se mělo zajistit, že projekt spatříme v reálném životě. Naneštěstí projekt nakonec potkaly problémy a jako řešení se vývojáři rozhodli, že stávající projekt na Kickstarteru zruší a založí projekt znovu. Důvod je jednoznačný – ze skupiny odešel člen, na kterého byl registrován účet pro vyplacení částky. Pravidla Kickstarteru neumožňují na účtu změnit například vlastníka či číslo účtu, a tak se dospělo právě k tomuto řešení. Jedna zpráva je ale potěšující – přispěvovatelé o své peníze nepříjdou, budou jim totiž vyplaceny zpět na účet.

Projekt bychom měli zanedlouho vidět zpět na Kickstarteru (vývojáři chtějí projekt umístit zpět na Kickstarter.com do konce června), čímž vlastně začíná pro nás jediné. Opět přispět na vývoj tohoto projektu, který je velice zajímavý. Hranice bude stanovena opět asi na stejnou výši – tedy 50 000 dolarů.

  

Jen na závěr dodám, že Chameleon budeme moci používat na tabletech s Androidem 3.2 Honeycomb nebo vyšším. Také rozlišení bude mít svoje podmínky – launcher si žádá rozlišení 1280×800 px nebo vyšší.

 

Zdroj: Kickstarter.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here