Představí Google novou verzi Play Store v Jelly Bean?

4

S příchodem očekávaného systému Android 4.1 Jelly Bean bychom se mohli dočkat i aktualizace Google Play Store.  Začalo se o této aktualizaci spekulovat po tom, co internet oběhl obrázek, jak by mohl nový Play Store vypadat. Uživatelé by po aktualizaci mohli dostat přístup k aplikacím, knihám, časopisům, hudbě, filmům. Není vyloučeno, že nabídka se postupem času rozroste.

Zdroj také udává, že nový Google Play by měla dostat všechna zařízení, která mají Android 2.3.x (Gingerbread) nebo vyšší. Z obrázku můžeme vidět, že nový Google Play je nainstalován na Samsungu Galaxy S III a nainstalované aplikace by měly mít jinou barvu textů (zelená – nainstalováno, oranžová – update, modrá – nenainstalováno, cena)

Podrobné informace zatím nejsou, může se jednat také pouze o spekulaci. Ovšem všechny detaily bychom se mohli dozvědět již na blížícím se Google I/O, které se koná již tento týden.

Zdroj: TuttoAndroid

 • „přístup k aplikacím, knihám, časopisům, hudbě, filmům“ už je přece v Google Play teď, nebo ne? 😉

  • Taky si myslím, že přístup k tomuto obsahu již existuje. Ale zatím však ne pro náš region :))

   • Velekrt

    Přesně tak. V ČR jsou zatím tyto položky nedostupné – očekává se, že Google zpřístupní služby po celém světě.

    • Nechci být pesimista, ale neřekl bych, že Google to zpřístupní jen tak ze dne na den po celém světě. Knihy, hudba a filmy jsou postupně zpřístupňovány v jednotlivých státech už více než rok…