Plešatý, tlustý a starý

1

Ne, nejedná se o volné pokračování pohádky o Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. V kostce lze takto definovat jednoduché zábavné aplikace od vývojářů PiVi & Co, kteří si stávající portfolio aplikací pro iPhone a Mac rozšířili o Android. Navíc jsou aplikace zdarma. A o co tedy jde?

Správný název aplikací zní BaldBooth, FatBooth a AgingBooth a mají jediný účel – vámi editovanou fotografii po aplikování filtru upravit tak, aby ste pobavili sebe i své okolí. A světe div se, ono to funguje docela dobře 🙂

BaldBooth

Přemýšleli jste někdy, jak budete asi vypadat v důchodovém věku, nebo jak by jste vypadali s úhlednou lysinkou na hlavě? Nyní máte možnost si to díky aplikaci BaldBooth vyzkoušet bez nutnosti návštěvy kadeřníka či pokročilých znalostí photoshopu.

Všechny aplikace od PiVi & Co fungují na stejném principu – vložíte fotografii, kterou chcete upravit, nadefinujete ťukáním místa, kde jsou oči, ústa, brada, uši… a dáte upravit. Pak jen čekáte, než na vás vykoukne vaše podobizna, podobizna vašeho učitele, šéfa z práce, nebo partnera/partnerky.

Důležité varování, aplikace způsobuje návaly smíchu 🙂

BaldBooth


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

FatBooth

Aplikace fungující na stejném principu, jako BaldBooth s tím rozdílem, že jak už sám název napovídá, po úpravě na fotce nezestárnete, ale budete vypadat jako po týdnu vězení v McDonalds. Schválně, kolik tipujete nabytých kilo chlapcovi níže?

FatBooth


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

AgingBooth

Určitě uhodnete, co se s vaší fotografií stane, když jí proženete třetí zmíněnou aplikací. Ti z vás, kteří tipují, že zestárnete, mají pravdu. Jak takové zestárnutí vypadá můžete vidět na obrázku níže.

AgingBooth


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Jak se vám aplikace líbí? Pobavila vás? Když ji někomu novému ukáži, vždy ho rozesměje. Na závěr mám pro vás ještě takovou perličku navíc. Když jste článek četli, napadlo vás, jak by asi vypadala proměna, když byste prohnali svoji fotku všemi výše uvedenými aplikacemi? Já už to na sobě zkusil… 🙂

Před... ...a po

  • Donald212

    Keby to fungovalo opacne dalo by sa to vyuzit napriklad na profilovky na fb 😀