Oficiální aplikace Nike+ je na Google Play

0

Dnes se na Google Play objevila aplikace, kterou docela dobře znají všichni uživatelé iOS. Jedná se o aplikaci Nike+, díky které si můžete měřit vzdálenost vašeho běhu, převýšení a další možnosti (stejné funkce mají i programy jako RunKeeper, Endomondo, SportsTracker a mnoho dalších). Jenomže v čem je tato aplikace výjimečná  na rozdíl od ostatních? Dokáže totiž využít čip, který máte ve svých botách Nike (jedná se o určité modely, všechny boty čip nemají). Tím dokáže aplikace nejpřesněji změřit, kolik jste opravdu uběhli.

  

Aplikace se připojí k Nikeplus.com, což je portál takové menší sociální sítě, kde se všichni dělí o své výsledky běhů. K Nike+ nepotřebujete již nic dokupovat, stačí pouze boty s čipem a aplikace. Poté nastavíte jen některé údaje a můžete jít běhat.

Tato aplikace  využívá  kromě čipu ve vaší botě, využívá zároveň i GPS, kvůli lokaci telefonu a možnosti nahrát vaši trasu na Google Mapy. Neodpadly žádné funkce oproti Androidím konkurentům, zato u této aplikace jsou nějaké navíc.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Zdroj: Androidpolice