Noogra Nuts – máte rádi oříšky?

0

Pokud máte občas dlouhou chvíli, kterou si chcete zkrátit a máte rádi oříšky a roztomilé veverky, hra jménem Noogra Nuts bude pro vás to pravé ořechové.

Hra má jednoduchou pointu – v časovém intervalu rozbít co nejvíce oříšků a zkonzumovat co nejvíce vypadlých jadýrek. Za každý rozbitý oříšek i snězené jadýrko získáváte body. Veverka se řídí heslem: „Co je na zemi, to se nesbírá“, takže pokud vám některý rozlousknutý plod spadne na zem, už jej veverka nesní a vy za něj nedostanete žádné body.

Hra obsahuje celkem tři herní módy, ze kterých jsou ve free verzi dostupné dva: classic a junge. Mód classic je spustitelný ihned od instalace, mód junge si můžete odemknout zakoupením hry nebo tak, že se stanete fanouškem hry na Facebooku.

V classic módu máte rovné 2 minuty na to, abyste pomocí hlavy veverky rozbili co nejvíce oříšků a následně vypadlá jadýrka zkonzumovali. Veverka má tvrdou hlavu a prázdné bříško, tak se nemusíte bát do oříšků mydlit hlava nehlava a veverce pěkně dopřávat.

Pokud by vás hra hodně bavila, můžete si za peníze nakoupit herní zlaťáky, za které veverce můžete pořizovat nejrůznější pokrývky hlavy. Tyto pokrývky pak přidávají další herní možnosti.

Hru můžete ovládat pomocí třech typů ovládání: pomocí pohybového čidla, virtuálního joysticku nebo virtuálními tlačítky vpravo – vlevo. Záleží na vás, které ovládání vám nejvíce padne.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here