NHL v Androidu

1

Tento víkend po dlouhém dohadování o kolektivní smlouvu odstartovala nejslavnější hokejová liga NHL. Na soupiskách týmu nechybí ani české hvězdy jako jsou Jaromír Jágr, Martin Erat, Martin Havlát a další. Jste-li příznivcem hokeje a zvláště NHL pak by neměly ve vašem Androidu chybět následující aplikace.

NHL GameCenter

Oficiální aplikace NHL pro letošní sezonu, v aplikaci najdete zkrácený plán základní části, výsledky, novinky, statistiky, fotky, profily hráčů a to vše v rámci jedné aplikace.

V rámci aplikace máte možnost si předplatit premium účet za $4.99, který Vám v rámci aplikace zpřístupní videa s tím nejlepším ze zápasu, přístup z živému radio komentáři kteréhokoliv zápasu (pouze v angličtině)

NHL GameCenter NHL GameCenter NHL GameCenter


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

NHL 2013 Live Wallpaper

Velmi zajímavě pojaté živé pozadí, které Vám nabízí možnost výběru Vašeho oblíbeného týmu. Výběrem tak proměníte svůj displej ve fanouškovskou zonu. K dispozici máte také informační widget, který nabízí aktuální výsledky a novinky Vašeho oblíbeného klubu.  Aplikace je zdarma momentálně je zde omezení pouze pro USA (doporučujeme použít VPN). Tip: vyzkoušejte vystřelit puk na branku a dejte nám vědět jestli se Vám povedlo skórovat.

NHL 2013 Live Wallpaper NHL 2013 Live Wallpaper NHL 2013 Live Wallpaper


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here