Neoficiálně: videohovory v aplikaci Skype pro další přístroje s Androidem [aktualizováno]

8

Včera vyšla aktualizovaná verze aplikace Skype pro Android. Ta přinesla kromě jiných novinek také dlouho očekávané videohovory, pokud nemáte HTC Desire S, Sony Ericsson Xperia Neo, Sony Ericsson Xperia Pro nebo Google Nexus S, je pro vás tato funkce oficiálně nedostupná. Netrvalo ale dlouho a pulser, skotský nadšenec do Androidu a administrátor webu www.villainrom.co.uk, vytvořil upravenou verzi této aplikace, která umožňuje využívat videohovory také uživatelům oficiálně nepodporovaných zařízení.

Aplikaci můžete stahovat na fóru zde. Je určena pro Samsung Galaxy S II, fungovat by ale podle autora měla na většině zařízení s přední kamerou pro videohovory. Nezapomeňte, že aplikaci instalujete a používáte na vlastní nebezpečí.

Pokud aplikaci vyzkoušíte, nezapomeňte do komentářů napsat, zda vám na vašem telefonu funguje. 😉

Uživatelé na fóru potvrzují funkčnost na následujících telefonech: Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy S, HTC Evo 3D, HTC Sensation. Funkčnost se ale může lišit i v jednotlivých modelech, proto může fungovat aplikace právě vám, i když jiným uživatelům se stejným telefonem nefunguje.

via xda

 • Funguje na LG O2X? Sosnu a dám vědět 😉

  • patras

   nejde .. myslim ze to chodi jen na 2.3

 • bckp

  Mě se rozběhat nepovedlo, pokaždé po přihlášení spadne, ještě mu zkusím podstrčit existující přihlášení které vygeneruji původním neupraveným skype a dám vědět….

 • Trumpeta

  Funguje to na SGS?

 • Easy18

  Funguje na HTC Dsire HD? a nestaci ked telefon natocim a snim sa zadnou stranou kde mam kameru? a mam vlastne aj na predu na mojom HD kameru, ani neviem 🙂

 • MAXX

  Samsung ACE nefunguje stáhnutá aktualizace ani upravená verze a nemůžu nikde najít starou verzi co mi fungovala 🙁

 • kamil123

  prominte ja to muzu presunout na pametovou kartu dukuji

 • Kač

  Mě funguje pouze volání, ale pokud dám videohovor, sekne se to a píše mi to nějakej error…Samsung Galaxy S